Zamknij

Maffashion w kampanii Diora mówi, co zrobiłaby dla miłości [WIDEO]

Redakcja
04.09.2017 16:32
Maffashion Dior
fot. screen

Jeszcze w lipcu jedna z najbardziej znanych polskich blogerek modowych pochwaliła się swoją współpracą z domem mody Dior. Teraz mamy pierwsze rezultaty współpracy Maffashion ze słynną marką. W sieci pojawiło się wideo kampanii #DiorLoveChain, w którym Julia Kuczyńska opowiada o tym, co zrobiłaby dla miłości.

kilka tygodni temu na Instagramie Maffashion pojawiły się dwa zdjęcia, wykonane podczas sesji dla marki Dior. Nie było wtedy jeszcze wiadomo, co to dokładnie oznacza, choć już wtedy fani gratulowali blogerce współpracy ze słynnym domem mody. Na rezultaty mieliśmy nieco zaczekać i właśnie - zgodnie z zapowiedziami Maff - możemy już je zobaczyć. Chodzi o krótkie wideo zrealizowane do kampanii #DiorLoveChain, którym blogerka podzieliła się na Instagramie.

"Moi drodzy! Prezentuje Wam moje oficjalne video z najnowszej kampanii #DiorLoveChain. Dalej nie wierzę w to wyróżnienie! To video jest kolejnym ogniwem łańcuszka, kampanii wspierającej globalną organizację charytatywną WE Charity, zajmującą się pomocą dla potrzebujących rodzin. Zapewniając im środki niezbędne do życia! To akcja społecznościowa, w której cała plejada gwiazd, muzycy, aktorzy, ambasadorzy odpowiadają w swoich ojczystych językach na kluczowe pytanie "What would you do for love?" A Wy? Co byście zrobili dla miłości?" - pyta w swoim wpisie Maff i zachęca do włączenia się do akcji.

"Każdy zainteresowany może przyłączyć się do akcji, samodzielnie nagrywając wideo i odpowiadając na postawione pytanie, tagując je #DiorLoveChain. Za każdy post opublikowany w ramach projektu Dior Love Chain na konto organizacji WE Charity zostanie przekazany 1 dolar! Jestem przeszczęśliwa i cały czas nie wierzę tak wielkie wyróżnienie od marki Dior! Niebawem następna, długa wersja nagrania! I kolejna rzecz, której nie mogę się już doczekać" - zapowiada.

Oto opublikowany właśnie filmik.

Czekamy na dalszy ciąg!

RadioZET.pl/SA