Zamknij

Belle Epoque: Maffashion zagra w serialu!

Redakcja
30.01.2017 10:57
Belle Epoque: Maffashion zagra w serialu!
fot. Belle Epoque Maffashion

Serial TVN "Belle Epoque" w TV już wkrótce, a właśnie okazuje się, że jedną z ról zagra najpopularniejsza polska blogerka modowa - Maffashion. Julia Kuczyńska pochwaliła się w sieci zdjęciami z przymiarek do serialu. Jak się prezentuje?

Kilka dni temu o Maffashion znów zrobiło się bardzo głośno. Okazało się, że polska blogerka modowa znalazła się na szczycie zestawienia najbardziej wpływowych blogerów modowych świata. Oprócz tego, nieco wcześniej, jej stylizacje z paryskiego tygodnia mody doceniły internetowe wydania magazynów „Vogue" oraz „Harper's Bazaar". Teraz okazuje się, że Julia Kuczyńska pojawi się także w jednym z najlepiej zapowiadających się polskich seriali tego roku - "Belle Epoque". Kogo w nim zagra? Tego jeszcze nie wiadomo, ale blogerka na swoim Instagramie już zdążyła się podzielić zdjęciami z przymiarek.

 

 

Jak sprawdzi się Julia Kuczyńska w jednej z ról serialu "Belle Epoque"? Przekonamy się wkrótce. Premiera produkcji zaplanowana została na 15 lutego, czyli w środę, punktualnie o 21.30.