Zamknij

Magda Gessler nie przestaje się odchudzać. „Znikam w oczach”

Sylwia Wamej
23.10.2019 12:49
Magda Gessler
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Magda Gessler dba o swoją formę. Restauratorka jakiś czas temu opublikowała na swoim Instagramie, jakie produkty są bazą dla jej diety. Teraz zdradziła, że nie przestaje się odchudzać i... znika w oczach.

Magda Gessler na diecie. Pokazała zdjęcie

Magda Gessler poinformowała swoich fanów kilka miesięcy temu, że schudła dzięki pomidorom i... miłości. Restauratorka co jakiś czas wstawia zdjęcia pysznych i zdrowych dań. Ostatnio opublikowała swoje zdjęcie w dopasowanych jeansach, które podpisała: Znikam w oczach, co wy na to.

Fani zauważyli różnicę w wyglądzie Gessler. Stwierdzili, że restauratorka wyraźnie zeszczuplała. Komentowali też zgrabne nogi gwiazdy TVN. Wow, niesamowicie w tych jeansach; pani zawsze wygląda tak pięknie; pani Magdo, bardzo zgrabnie wygląda pani w jeansach, ale petarda – pisali fani gwiazdy „Kuchennych rewolucji”.

Magda Gessler opowiedziała o swojej diecie

 Magda Gessler podobno schudła aż o cztery rozmiary. Jakiś czas temu w rozmowie z Party.pl restauratorka opowiedziała o tym, jak się odżywia. Zdradziła, że mocno ograniczyła mięso i postawiła na dużą ilość warzyw i owoców.

Jak się okazuje, Magda Gessler przejście na dietę zawdzięcza m.in. synowi Tadeuszowi. Nie tylko Tadeuszowi, bo również moi przyjaciele lekarze twierdzą, że dieta wegetariańska minimalizuje ryzyko powstawania nowotworów. W związku z tym mocno ograniczyłam jedzenie mięsa. Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kasze. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny. Przez cały dzień piję też ciepłą wodę – zdradziła gwiazda w wywiadzie dla Party.

Zagłosuj

Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW