Zamknij

Magda Gessler o reklamie Netflixa z Beatą Kozidrak: „Było trochę kiczowate”

Sylwia Wamej
26.08.2019 14:58
Magda Gessler
fot. Jakub Kamiński/East News

Magda Gessler skomentowała udział Beaty Kozidrak w reklamie Netflixa, promującej serial „Orange Is the New Black”. Restauratorka uznała, że całość wyszła kiczowato. Co jej się nie spodobało?

Magda Gessler skrytykowała reklamę Netflixa z Beatą Kozidrak

Magda Gessler wypowiedziała się na temat udziału Beaty Kozidrak w spocie Netflixa, promującego serial „Orange Is the New Black”. Restauratorce nie spodobała się całość i forma reklamy. Gwiazda, która sama zagrała w reklamie popularnego serialu i wcieliła się w więźniarkę, stwierdziła, że spot z udziałem Beaty Kozidrak wyszedł kiczowato.

Było trochę kiczowate. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie – powiedziała gwiazda „Kuchennych rewolucji” w rozmowie z portalem Przeambitni.pl. Beata Kozidrak zagrała więźniarkę, ale też zaśpiewała jeden z największych hitów Bajmu – „Lola, Lola”.

Magda Gessler i Beata Kozidrak: Czy wystąpią razem w jednym spocie?

Magda Gessler uważa, że śpiew Beaty w spocie nie był potrzebny. Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by to wyszło – podkreśliła. Gessler zdradziła, że na pewno nie wystąpią w reklamie Netflixa razem.

Nie, żadne razem. Ja jestem indywidualistką, a Beata ma swoją bardzo dużą osobowość. Niech ona idzie sobie swoją złotą drogą, a ja idę swoją – zdradziła gwiazda „Kuchennych rewolucji”.

Zagłosuj

Oglądasz seriale Netflixa?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW