Zamknij

Sparodiował Magdę Gessler. Nowy król sieci

Redakcja
03.07.2017 08:48
Sparodiował Magdę Gessler. Nowy król sieci
fot. YouTube

Parodia „Kuchennych Rewolucji" jest nowym hitem sieci. Zobaczcie, jak radzi sobie mężczyzna, który wcielił się w rolę Magdy Gessler.

Nie ma żadnych wątpliwości – „Kuchenne Rewolucje" są w Polsce programem kultowym. Show, który przedstawia prawdę o polskiej gastronomii, co tydzień gromadzi przed odbiornikami miliony telewidzów. Do jego oglądania przyznała się nawet Dorota Masłowska.

„Kuchenne rewolucje" można oglądać na antenie stacji TVN od marca 2010 roku. Przez siedem lat powstało ponad dwieście odcinków – w każdym z nich można było obejrzeć metamorfozę innej restauracji. Nic dziwnego, że kultowy program doczekał się parodii. Jej autorem jest Mateusz Jakubiec, piosenkarz i aktor, który prowadzi na YouTube swój własny kanał z parodiami bohaterów masowej wyobraźni.

W filmiku oglądamy Mateusza przebranego za Magdę Gessler, który chodzi po Warszawie i pyta przechodniów o ich preferencje kulinarne. Zagląda też do kilku restauracji, w tym lokali, których właścicielką jest... oryginalna Magda Gessler.

Musicie to zobaczyć!

RadioZET.pl/SI