Zamknij

Magda Gessler pokazała się bez makijażu. Fani: „Nie poznałam. Młodo i świeżo”

Sylwia Wamej
23.04.2019 11:44
Magda Gessler
fot. Adam Jankowski. Reporter/ East News

Magda Gessler pokazała się swoim fanom w nowej, bardzo naturalnej odsłonie. Restauratorka zrezygnowała z bujnych loków i mocnego makijażu. Naturalny wygląd bardzo przypadł do gustu fanom gwiazdy TVN.

Magda Gessler zrezygnowała z loków i mocnego makijażu

Magda Gessler słynie z ciętego języka, oryginalnego poczucia humoru, ale też bujnych loków i kolorowych stylizacji. Gwiazda TVN bardzo rzadko pokazuje się też bez makijażu. Jednak tym razem zrobiła wyjątek. Restauratorka spędza świąteczną przerwę w Toronto, gdzie mieszka jej ukochany – Waldemar Kozerawski. Magda Gessler na swoim Instagramie relacjonuje wizytę ze świąt w Kanadzie. Na jednym ze zdjęć zaprezentowała się w towarzystwie swojego pasierba – Waldemara Juniora. Gessler zaskoczyła fanów nowym wizerunkiem. Na zdjęciu pozuje w kobiecych, lekko pofalowanych włosach i niemal bez makijażu.

Fani zachwyceni nowym wizerunkiem Magdy Gessler

Taka zmiana bardzo przypadła do gustu wielbicielom Magdy Gessler.

„Nie poznałam. Bardzo na plus, młodo o świeżo. Tak trzymać. Pogrzebać styl na Wiolettę” – napisała jedna z fanek. „To pani Magda, czy jej młodsza siostra?” – zażartowała inna fanka. „Pani Magdo, bez tej burzy loków jakoś inaczej i młodziej. Może pod te święta zmieni pani fryzurę i zaprzyjaźni się z prostownicą?”, „Pani Magdo, w prostych włosach wygląda pani jak zupełnie inna kobieta! Bardzo na plus moim zdaniem” – zachwycali się fani.

Rzeczywiście, w nowej fryzurze i minimalnym makijażu Magda Gessler wygląda znacznie młodziej, kobieco i świeżo. Zresztą, obojętnie w jakiej fryzurze i makijażu Magda Gessler się pokaże, za każdym razem może liczyć na swoich fanów. Świadczy o tym liczba komentarzy i polubień pod postami restauratorki.

Zagłosuj

Lubisz się malować?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/ SW