Zamknij

Magda Gessler pokazała swojego tatę na Instagramie. Padły ciepłe słowa

Sylwia Wamej
20.12.2019 15:43
Magda Gessler
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Magda Gessler chętnie dzieli się na swoim Instagramie zdjęciami z bliskimi. Znana restauratorka pokazała na swoim profilu zdjęcie z tatą - Mirosławem Ikonowiczem. Nie zabrakło ciepłych słów w stronę rodziciela Magdy Gessler.

Magda Gessler pokazała zdjęcie z tatą na Instagramie

Magda Gessler chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie w towarzystwie swoich bliskich - syna Tadeusza i córki Lary oraz partnera - Waldemara Kozerawskiego. Ostatnio restauratorka pokazała wspólne zdjęcie z tatą - Mirosławem Ikonowiczem. "Nie ma to jak z tatą... Kochany mój...  Zawsze pomocny i wspierający przystojniak" - napisała Magda Gessler na Instagramie.

W komentarzach jak zwykle posypały się ciepłe słowa od fanów Magdy Gessler. "Skarb taki tato", "Lara podobna do dziadka", "pozazdrościć pani takiego taty" - komentowali wielbiciele restauratorki.

Mirosław Ikonowicz: Kim jest ojciec Magdy Gessler?

Mirosław Ikonowicz to reporter i korespondent Polskiej Agencji Prasowej. Odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Od 1953 pracował w Polskiej Agencji Prasowej, ponad 60 lat. Był korespondentem PAP w m.in. Sofii, Hawanie, Lizbonie, Madrycie i Watykanie. Przez 25 lat zajmował się relacjonowaniem pielgrzymek Jana Pawła II, był z nim w 23 krajach. W ostatnich latach skupia się na tematyce kościelnej i współpracuje z mediami katolickimi.

Zagłosuj

Masz dobre relacje ze swoimi rodzicami?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW