Zamknij

Magda Gessler pokazała zdjęcie z lat 90. Wyglądała zupełnie inaczej

Sylwia Wamej
11.07.2019 14:54
Magda Gessler
fot. Viphoto/ East News

Magda Gessler jest bardzo aktywna na Instagramie i od czasu do czasu raczy swoich fanów zdjęciami z przeszłości. Tym razem opublikowała zdjęcie z początków lat 90. Na fotografii ciężko poznać najsłynniejszą w Polsce restauratorkę.

Magda Gessler pokazała, jak wyglądała w latach 90.

Magda Gessler chętnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, na których pokazuje swoim fanom chwile ze swojego życia, zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" od czasu do czasu publikuje też zdjęcia z przeszłości. Ostatnio pokazała na Instagramie fotografię sprzed 28 lat z 1991 roku. Zdjęcie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i do tej pory zebrało już ponad 14 tysięcy polubień. Fani wskazują na niezwykłe podobieństwo między restauratorką, a jej córką - Larą. "Teraz dokładnie widać, jaka Lara jest podobna do mamy", "identyczna jak Lara, "córka do mamy podobna" - pisali fani.

Magda Gessler broni Larę przed hejterskimi komentarzami

Dzieci są oczkiem w głowie Magdy Gessler, 36-letni Tadeusz i 30-letnia Lara. Ostatnio jedna z fanek zaatakowała Larę Gessler. Stwierdziła, że córka restauratorki wygląda na chorą.

"Wiem, że każda mama kocha swoje dziecko, ale ta twarz. Lara nie choruje może na progerię? Tak wygląda." - napisała. Magda Gessler szybko odpowiedziała na okrutny komentarz. 

"Pani choruje na zanik mózgu. […] Wstyd. Won mi stąd zazdrosna babo."  - ucięła reatauratorka.

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW