Zamknij

Magda Gessler wystartuje w wyborach prezydenckich? Gwiazda odpowiada na prośby fanów

Patrycja Chudolińska
12.12.2019 10:52
Magda Gessler
fot. Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler cieszy się ogromną popularnością i ma bardzo dobry kontakt z fanami - przede wszystkim poprzez aktywność w mediach społecznościowych. Teraz obserwatorzy restauratorki poprosili ją o start w wyborach prezydenckich.

Magda Gessler wystartuje w wyborach prezydenckich?

Magda Gessler może się pochwalić jednym z najbardziej popularnych profili społecznościowych w polskim show-biznesie. Gwiazda stara się utrzymywać dobry kontakt z fanami i często odpowiada na ich komentarze oraz wiadomości.

Ostatnio głośno zrobiło się o Szymonie Hołowni, który potwierdził plotki dotyczące jego kandydatury w wyborach na prezydenta Polski. W kontekście tego wydarzenia fani Gessler wystosowali do niej niespodziewaną prośbę.

- Pani Magdo, niech Pani startuje na prezydenta. Skoro Pan Hołownia może, to Pani tym bardziej - napisał w wiadomości prywatnej do Magdy Gessler jeden z jej obserwatorów.

Restauratorka opublikowała screen wiadomości i odpowiedziała, co o tym myśli.

Magda Gessler założyła kanał na YouTube

To nie pierwszy raz, gdy fani Magdy Gessler sugerują jej start w wyborach prezydenckich. Restauratorka jest postacią bardzo charyzmatyczną, pozytywną i bezkompromisową.

Zobacz także: Magda Gessler prezydentem Polski? RadioZET.pl zapytało Polaków [WIDEO]

Odpowiedź Gessler rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości odnośnie jej politycznych zamiarów.

- Już nie, teraz robię "youtuby" - skwitowała pod opublikowanym zrzutem ekranu.

Magda Gessler nie chce mieszać się w politykę. Zwłaszcza, że niedawno zaangażowała się w nowy projekt. 11 grudnia ruszył wyjątkowy kanał w serwisie YouTube, na którym mistrzyni kuchni przygotowywać będzie tradycyjne wigilijne potrawy. Już teraz jej filmy odtworzono ponad 50 tys. razy.

Zagłosuj

Zagłosowałbyś na Magdę Gessler w wyborach prezydenckich?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh