Zamknij

Magda Gessler zawodową tancerką? "Kiedyś tańczyłam w balecie kubańskim" [WIDEO]

Sylwia Wamej
27.09.2019 16:47
Magda Gessler
fot. Instagram.com/ Magda Gessler

Magda Gessler kocha taniec. Swego czasu Instagram podbijały filmiki, na których restauratorka tańczy w towarzystwie córki Lary i partnera - Waldemara Kozerawskiego. W rozmowie z RadioZET.pl gwiazda zdradziła też swój przepis na dobry taniec.

Magda Gessler kocha taniec. Gwiazda zdradza swój przepis na udane pląsy

Magda Gessler uwielbia być w ciągłym ruchu. Restauratorka uwielbia bawić się i tańczyć. Gwiazda w rozmowie z RadioZEt.pl zdradziła, że taniec jest jej drugą naturą. "Ja całe życie tańczę. Tańczę w balecie kubańskim. Taniec jest moją drugą naturą. Pewnie gdybym nie gotowała i byłą trochę drobniejsza, tańczyłabym zawodowo, bo to jest absolutna pasja" - wyznała Magda Gessler w rozmowie z RadioZET.pl Gwiazda w dalszej części rozmowy zdradziła swój przepis na dobry taniec.

Magda Gessler tańczy na Instagramie

Magda Gessler o tym, że taniec ma we krwi pokazała również w programie "Big Brother". Na jednym z filmików na Instagramie widać, jak restauratorka szaleje z innymi uczestnikami. W lipcu Instagram gwiazdy TVN podbijały zdjęcia i filmiki, na których tańczy w towarzystwie córki Lary i partnera - Waldemara Kozerawskiego. "Kocham panią", jest pani świetna"
- pisali wielbicie Gessler.

RadioZEt.pl/ SW