Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Magda Gessler zdradziła, kto jest najseksowniejszym mężczyzną polskiej telewizji

15.10.2019 15:11

Magda Gessler kocha inteligentnych mężczyzn. Jak zdradziła w najnowszym wywiadzie, jednego z prowadzących "Dzień dobry TVN", uważa za wyjątkowo sexy przez to, że jest inteligentny, a do tego piekielnie przystojny.

Magda Gessler fot. Tricolors/ East News

Magda Gessler zdradziła, który mężczyzna z telewizji jest sexy

Magda Gessler mówi, co myśli. Ostatnio została zapytana o to, który mężczyzna z polskiej telewizji jest jej zdaniem najbardziej sexy. Znana restauratorka bez mrugnięcia okiem wskazała na Marcina Prokopa. "Kocham Prokopa, ma niebywałą inteligencję. A dla mnie to najbardziej seksowna cecha u faceta. No i oczywiście trzeba mu oddać, że jest piekielnie przystojny" - powiedziała gwiazda "Kuchennych rewolucji" na łamach "Faktu".

Dla Magdy Gessler inteligencja jest bardzo sexy. "Całe życie najbardziej zwracałam uwagę na to, co mężczyźni mają w głowie. Moi partnerzy zawsze musieli mieć nieprawdopodobną wyobraźnię " - mówiła gwiazda TVN.

Magda Gessler od lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim

Przypomnijmy, że Magda Gessler od lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim, który na co dzień mieszka w Toronto.

 "Nasze największe szaleństwo? Wyjście w futrach i chodzenie po zamarzniętym jeziorze na bosaka. Co dalej? Proszę sobie wyobrazić. W domku mieliśmy futra i skóry, które w Kanadzie są naturalne, pakowaliśmy się do nich jak w śpiwory. W kominku prawdziwy ogień. Wszystko, co może chcieć para, która się kocha, która się lubi i która marzy o tym, żeby być sam na sam po dłuższym okresie niewidzenia się" - wspominała Magda Gessler w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

RadioZEt.pl/SW

Oceń