Zamknij

Magda Gessler zdradziła, kto jest najseksowniejszym mężczyzną polskiej telewizji

Sylwia Wamej
15.10.2019 15:11
Magda Gessler
fot. Tricolors/ East News

Magda Gessler kocha inteligentnych mężczyzn. Jak zdradziła w najnowszym wywiadzie, jednego z prowadzących "Dzień dobry TVN", uważa za wyjątkowo sexy przez to, że jest inteligentny, a do tego piekielnie przystojny.

Magda Gessler zdradziła, który mężczyzna z telewizji jest sexy

Magda Gessler mówi, co myśli. Ostatnio została zapytana o to, który mężczyzna z polskiej telewizji jest jej zdaniem najbardziej sexy. Znana restauratorka bez mrugnięcia okiem wskazała na Marcina Prokopa. "Kocham Prokopa, ma niebywałą inteligencję. A dla mnie to najbardziej seksowna cecha u faceta. No i oczywiście trzeba mu oddać, że jest piekielnie przystojny" - powiedziała gwiazda "Kuchennych rewolucji" na łamach "Faktu".

Dla Magdy Gessler inteligencja jest bardzo sexy. "Całe życie najbardziej zwracałam uwagę na to, co mężczyźni mają w głowie. Moi partnerzy zawsze musieli mieć nieprawdopodobną wyobraźnię " - mówiła gwiazda TVN.

Magda Gessler od lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim

Przypomnijmy, że Magda Gessler od lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim, który na co dzień mieszka w Toronto.

 "Nasze największe szaleństwo? Wyjście w futrach i chodzenie po zamarzniętym jeziorze na bosaka. Co dalej? Proszę sobie wyobrazić. W domku mieliśmy futra i skóry, które w Kanadzie są naturalne, pakowaliśmy się do nich jak w śpiwory. W kominku prawdziwy ogień. Wszystko, co może chcieć para, która się kocha, która się lubi i która marzy o tym, żeby być sam na sam po dłuższym okresie niewidzenia się" - wspominała Magda Gessler w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW