Zamknij

Magda Mołek skomentowała doniesienia o ciąży: "Już pożegnałam swój perfekcjonizm"

Sylwia Wamej
03.12.2019 10:12
Magda Mołek
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Magda Mołek skomentowała ostatnie doniesienia o trzeciej ciąży. Dziennikarka opublikowała wpis na Instagramie, w którym odniosła się do plotek o błogosławionym stanie. "W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm" - napisała Magda Mołek.

Magda Mołek skomentowała plotki o ciąży

Magda Mołek odniosła się do plotek, jakoby po raz trzeci była w ciąży. Podczas prowadzenia finału "Top Model" internauci dopatrzyli się zaokrąglonego brzuszka u Magdy Mołek. Gwiazda TVN Style odniosła się do tych doniesień. Na swoim Instagramie stwierdziła, że nie zamierza ulegać modzie na płaski brzuch i superzgrabne ciało.

"W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego. Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od ...czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy - niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej. Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennym KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też. Miłego" - napisała Magda Mołek na swoim instagramowym profilu.

Fani komentują post Magdy Mołek

Post Magdy Mołek wywołał spore emocje, a fani bardzo pozytywnie zareagowali na słowa dziennikarki. "Kochom Cię za te słowa!Wyglądasz przepięknie!
Kochana, a tym co uważają, że Twój brzuch jest ciążowy powiedz „ #ukochojsie „bo wydaje mi się, że chyba się nie ukochali" - napisał Qczaj. "Jest pani naturalna i prawdziwa", "przepiękna kobieta", "brawo" -  komentowali fani.

Magda Mołek prywatnie jest mamą dwóch synów: Henryka, który przyszedł na świat w 2011 roku oraz rocznego Stefana. Mężem Magdy Mołek i tatą jej synów jest prawnik - Maciej Taborowski.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW