Zamknij

Magdalena Cielecka pokazała nagie piersi na okładce „Elle”. Fani są zachwyceni

Sylwia Wamej
02.07.2019 11:16
Magdalena Cielecka
fot. Tricolors/ East News

Magdalena Cielecka zaprezentowała się na okładce najnowszego wydania „Elle”. 47-letnia aktorka na zdjęciu pokazała piersi. Podobnym, zmysłowym zdjęciem Magdalena Cielecka kusiła 15 lat temu, również na okładce tego samego magazynu.

Magdalena Cielecka pokazała nagie piersi na okładce „Elle”

Magdalena Cielecka jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Ostatnio 47-letnia gwiazda zaprezentowała swoje wdzięki na okładce najnowszego wydania „Elle”. Aktorka na zdjęciu pokazała nagie piersi i odsłoniła nogi. Magdalena Cielecka pozowała w niemal identycznej odsłonie i negliżu 15 lat temu, również na okładce polskiego wydania „Elle”.

Fanom pięknej aktorki zdjęcie przypadło do gustu. „Boska”, „piękna okładka”, „pani Magda, naturalna, piękna, klasa sama w sobie” - pisali internauci. Zdjęcie z Magdaleną Cielecką w roli głównej skomentowały koleżanki z branży – Aleksandra DomańskaMagdalena Lamparska. „Sztos” – napisała Magdalena Lamparska pod zdjęciem.

Magdalena Cielecka zakochana? Kim jest jej partner?

Magdalena Cielecka mimo upływu lat wciąż prezentuje się pięknie i z klasą. Gwiazda nie może narzekać też na brak propozycji zawodowych. Niedawno mogliśmy ją oglądać w filmie „Dzień czekolady” w reżyserii Jacka Piotra Bławuta. W życiu prywatnym aktorce też dobrze się układa. Jak donosiły w ostatnim czasie tabloidy, gwiazda spotyka się od kilku miesięcy z młodszym o 16 lat, aktorem Bartoszem Gelnerem.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW