Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Magdalena Cielecka udzieliła szczerego wywiadu. Czy aktorka żałuje, że nie ma dzieci?

03.07.2019 15:20

Magdalena Cielecka została gwiazdą sierpniowego "Elle". Zmysłowej sesji towarzyszy szczery wywiad, którego udzieliła aktorka. Artystka opowiedziała o m.in. związkach i macierzyństwie. Zdradziła, czy żałuje, że nie dane było jej zostać mamą.

Magdalena Cielecka fot. Mateusz Jagielski/ East News

Magdalena Cielecka żałuje, że nie ma dzieci?

Magdalena Cielecka to bohaterka najnowszego wydania "Elle". Okładka z gwiazdą zrobiła furorę, a to dlatego, że Magdalena Cielecka pokazała na zdjęciu nagie piersi. Podobne znalazło się na okładce "Elle" 15 lat temu, oczywiście z udziałem Magdaleny Cieleckiej. 47-letnia artystka udzieliła też szczerego wywiadu miesięcznikowi. W rozmowie Cielecka zdradziła, czy żałuje, że nie dane było jej zostać mamą.

"Widocznie tak miało być. Nie dowiem się już, czy gdybym miała dziecko, moje życie byłoby lepsze, czy gorsze. Na pewno nie zgorzkniałam z tego powodu" – powiedziała w rozmowie z "Elle". Magdalena Cielecka dodała też, że tak naprawdę nigdy nie dążyła do tego, aby doznać rodzicielstwa.

"Nie starałam się tego celowo doświadczyć. Nie lubię robić czegoś wbrew sobie, bo coś wypada albo ktoś czegoś oczekuje" - podkreśliła Cielecka. Rozmowa dotyczyła również związków. Aktorka przyznała, że kiedy wygasa uczucie, warto rozstać się z klasą.

"Ja uważam, że związki mają swoją datę ważności. Może to brutalnie zabrzmi, ale kiedy dwoje ludzi przestaje dawać sobie nawzajem to, co ważne, czułe, wzbogacające, to trzeba umieć podziękować sobie za wspólnie spędzony czas" – dodała Magdalena Cielecka w rozmowie z "Elle".

Magdalena Cielecka jest zakochana?

Magdalena Cielecka ma teraz dobry czas w swoim życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Wciąż gra w filmach i oczywiście w ukochanym teatrze. Tabloidy donosiły niedawno, że aktorka od kilku miesięcy spotyka się z 16 lat młodszym Bartoszem Gelnerem. Do tej pory, zarówno Magdalena Cielecka, jak i Bartosz Gelner nie potwierdzili tych rewelacji.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń