Zamknij

Nowa Miss Polski wybrana. Kim jest Magdalena Kasiborska z Zabrza?

Patrycja Chudolińska
09.12.2019 09:01
Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska
fot. Michal Dubiel/REPORTER

Konkurs Miss Polski 2019 zakończony. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 8 grudnia w Katowicach, wybrana została tegoroczna zwyciężczyni. Kto zdobył koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce?

Miss Polski 2019: kto wygrał?

Miss Polski 2019 została wybrana. Po półfinale, który odbył się w Świnoujściu, o tytuł najpiękniejszej walczyły 24 finalistki. Gala wyboru Miss transmitowana była przez telewizję Polsat, a całe wydarzenie poprowadzili Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Zygmunt Chajzer.

Ostatecznie koronę Miss Polski 2019 zdobyć mogła tylko jedna z kandydatek. W tym roku zwyciężczynią okazała się Magdalena Kiborska z Zabrza. Wicemiss zostały kolejno: Natalia Piguła, Marta Skwierczyńska, Dominika Konarska i Karolina Wiltowska. Tytuł Miss Polski Wirtualnej Polski 2019 zdobyła Anita Sobótka, natomiast jako Miss Polski Widzów Polsatu 2019 została wyróżniona Marta Skwierczyńska.

Kim jest Magdalena Kasiborska, Miss Polski 2019?

Magdalena Kasiborska otrzymała tytuł Miss Polski 2019, zdobyła koronę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. złotych. Nagrody nie wręczyła jej jednak poprzednia finalistka – Olga Buława – ponieważ przebywała w tym momencie na zgrupowaniu Miss Universe 2019. Magda, podobnie jak jej poprzedniczka, będzie mogła reprezentować nasz kraj na kolejnych konkursach na całym świecie.

Kim Magdalena Kasiborska jest prywatnie? Ma 19 lat i 179 centymetrów wzrostu. Dorastała w Zawadzie koło Zbrosławic. Studiuje kosmetologię i ma wiele zainteresowań – trenuje m.in. taniec towarzyski, grę na fortepianie i śpiew. W wolnym czasie lubi grać w tenisa. Kobieta jest związana ze studentem medycyny, Filipem.

Zagłosuj

Śledziliście konkurs Miss Polski 2019?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh