Zamknij

Magdalena Lamparska pokazała zdjęcie z Mariną sprzed 10 lat. Znów zagrają razem w serialu „39 i pół”

Sylwia Wamej
04.06.2019 13:26
Magdalena Lamparska
fot. Viphoto/ East News

Magdalena Lamparska pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed 10 lat z Mariną Łuczenko. Obie panie spotkały się ponownie po latach na planie serialu „39 i pół”.

Magdalena Lamparska pokazała stare zdjęcie z Mariną Łuczenko

Magdalena Lamparska pokazała zdjęcie z Mariną Łuczenko sprzed 10 lat. Obie panie poznały się wtedy na planie serialu „39 i pół”. Po latach serial wrócił do telewizji, a Magdalena Lamparska i Marina Łuczenko ponownie przyjęły propozycję zagrania w produkcji. Magdalena Lamparska z tej okazji zestawiła dwa zdjęcia z planu serialowego: połączyła aktualne oraz sprzed 10 lat. Marina Łuczenko nie ukrywa, że jest podekscytowana powrotem do serialu.

„Jestem mega podekscytowana. Jak tylko dostałam tę propozycję, to przypomniało mi się to wszystko, te emocje..” – napisała Łuczenko-Szczęsna. Obie panie trochę się zmieniły w ciągu 10 lat. Obie gwiazdy są również mamami, dlatego podpis pod zdjęciem „mamuśki w robocie” jest jak najbardziej na miejscu. Fani w komentarzach podkreślają, że już nie mogą doczekać się powrotu serialu do telewizji. Dodają, że obie dziewczyny niewiele się zmieniły. „Różnica niewielka. Teraz macie lepsze ciuchy” – skomentowała zdjęcie jedna z fanek. „Jak wypiękniały” – dodała druga.

„39 i pół tygodnia”: Kiedy premiera serialu?

Nowa wersja serialu będzie nazywać się „ 39 i pół tygodnia”. Obraz ponownie pojawi się na antenie TVN. Premiera serialu zaplanowana jest na jesień 2019 roku. W produkcji mają pojawić się aktorzy znani z pierwszej części, m.in. Tomasz Karolak, Magdalena Lamparska, Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Bartek Kasprzykowski. Tytuł nawiązuje do poprzedniej serii oraz nowego wątku fabularnego.

„Właśnie tyle życia pozostało głównemu bohaterowi od momentu postawienia diagnozy, którą pozna w pierwszym odcinku. Śmiertelna choroba i walka o każdy kolejny dzień będą dla Darka Jankowskiego największym życiowym zakrętem oraz wpłyną na jego rodzinę i przyjaciół. Bohater ponownie postanowi rozliczyć się ze swoimi doczesnymi sprawami, ale też będzie chciał maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał” – pisał serwis Wirtualne Media.

Zagłosuj

Oglądasz seriale?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW