Zamknij

Magdalena Steczkowska zmieniła fryzurę. Teraz nosi dłuższe włosy. Jak się w nich prezentuje?

Sylwia Wamej
03.07.2019 12:55
Magdalena Steczkowska
fot. Tricolors/ East News

Magdalena Steczkowska od lat nosi krótkie blond włosy. 43-letnia artystka postanowiła odświeżyć swoją fryzurę. Niedawno zaprezentowała się swoim fanom w dłuższych włosach. Zmiana przypadła do gustu jej wielbicielom.

Magda Steczkowska zmieniła fryzurę. Jak zareagowali jej fani?

Magda Steczkowska jest wierna jednej fryzurze od wielu lat: krótkim i prostym włosom o jasnym blondzie. Artystka zapragnęła ostatnio małej zmiany w swoim wyglądzie i zapuściła nieco włosy. Nowy wizerunek zaprezentowała na swoim Instagramie."No i jak? ładnie w długich" - zapytała swoich fanów. Na odpowiedzi internautów nie trzeba było czekać. Szybko posypały się komentarze, komplementujące artystkę. Internauci stwierdzili, że Magda Steczkowska w nowej fryzurze podobna jest do Edyty Olszówki i Magdaleny Mołek. "Zdecydowanie młodziej i bardziej dziewczęco", "mnie się pani kojarzy w tych włosach z Edytą Olszówką", zdecydowanie lepiej" - pisali fani. Choć nie zabrakło też komentarzy, że w krótkiej fryzurze piosenkarka wygląda bardziej sexy i zaczepnie.

Magda Steczkowska o opiece nad chorym teściem

Magda Steczkowska pojawiła się ostatnio w cyklu "Bohaterowie codzienności", w którym podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z opieką nad chorym teściem. "Opiekunowie to osoby takie jak my, które wyrwane nagle z codzienności, bez żadnego przygotowania, ze swoim bagażem doświadczeń i problemów, stają się kimś więcej niż po prostu członkiem rodziny czy przyjacielem. Może nikt o nich nie napisze w historycznej książce, czy nie wspomni w porannych wiadomościach, ale dla mnie są bohaterami" - przyznała artystka.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW