Zamknij

Maja Bohosiewicz zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Redakcja
26.06.2017 09:55
Maja Bohosiewicz płeć dziecka
fot. Instagram

Druga ciąża Mai Bohosiewicz zdecydowanie jej służy. Aktorka pokazała zdjęcia z niedawnego "baby shower" i zdradziła, jakiej płci będzie maluch. Jak myślicie - to on czy ona?

Maja Bohosiewicz jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, dlatego urządziła baby shower, by w żeńskim gronie przywitać malucha, który już niebawem przyjdzie na świat. Impreza odbyła się w sobotę 24.06. i właśnie wtedy aktorka postanowiła zdradzić fanom, jakiej płci będzie jej maleństwo. Zamieściła na Instagramie zdjęcie, z którego podpisu można wszystko wyczytać.

Jak widać, drugie dziecko Mai będzie... dziewczynką. To chyba układ idealny, bo aktorka ma już syna, więc prawdopodobnie doceni, że będzie miała dzieciaki obu płci.

Oprócz tego, że Maja zdradziła płeć dziecka, to jeszcze napisała kilka zdań o tym, jak wiele w jej życiu znaczą jej przyjaciółki i siostra.

"Usiadłyśmy do stołu i zobaczyłam grono kobiet, które baaardzo lubię. Każdą z nich poznałam w innym momencie życia. Niektóre znam od czasów "Jesu Julia, chyba go kocham, powiedział mi cześć na długiej przerwie! Czy jego nazwisko pasuje do mojego imienia? ". Inne znam z czasów intensywnej pracy w teatrze, inne z intensywnej balangi, jeszcze inne poznałam kiedy tworzyłam swoje "kółko wsparcia macierzyńskiego". Wiadomo, jest też moja Siostra, najważniejsza kobieta w moim życiu i najbliższa przyjaciółka od zawsze. Dużo ludzi się dziwi, że pomimo różnicy wieku my OD ZAWSZE jesteśmy tak blisko blisko najbliżej. Dla nas to naturalne i lubimy otaczać się innymi kobietami" - napisała.

Nam wydaje się jednak, że teraz Sonia - jako najważniejsza kobieta w życiu Mai - będzie miała sporą konkurencję.

RadioZET.pl/SA