Zamknij

Maja Frykowska na salonach. Dawno niewidziana „Frytka” zachwyciła stylizacją na pokazie mody

Sylwia Wamej
19.09.2019 10:25
Maja Frykowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Maja Frykowska pojawiła się na pokazie mody projektantki Anny Kubisz. Dawno niewidziana „Frytka” wzbudziła sensację. Gwiazda przeszła się też po wybiegu. Jak się prezentowała?

Maja Frykowska na pokazie mody. Tak się prezentowała gwiazda „Big Brothera”

Maja Frykowska co jakiś czas pojawia się na salonach. Tym razem była gwiazda „Big Brothera” pojawiła się na pokazie mody z recyklingu Anny Kubisz. „Frytka” pozowała fotoreporterom w czarnej sukience, która została przyozdobiona zielonymi materiałami z recyklingu. Maja przeszła się również po wybiegu i widać, że rola modelki sprawiła jej ogromną frajdę.

Maja Frykowska już jakiś czas temu przeszła metamorfozę, również duchową. Nie ma już kontrowersyjnej dziewczyny z „Big Brothera”, która w programie była frywolna. „Frytka” nawróciła się, a w wywiadach chętnie opowiadała o miłości do Boga. Jest też szczęśliwą żoną i mamą.

Maja Frykowska
fot. Tricolors/ East News

Maja Frykowska opowiedziała o nawróceniu

Pochodzę z rodziny katolickiej, ale niepraktykującej. Pamiętam, że jako dziecko rozmawiałam z Bogiem, On zawsze w jakiś sposób był w moim życiu. Ale dopiero moje wielkie zagubienie się w rzeczywistości spowodowało, że zaczęłam szukać z Nim kontaktu. Zwykle zwracamy się do Boga, kiedy dzieje się coś, z czym sobie nie radzimy, przerastają nas sytuacje i proza życia. On mnie usłyszał, wyciągnął do mnie rękę. Bóg przychodzi do tych, którzy są na to gotowi. Jeśli masz otwarte serce, to postawi na twojej drodze człowieka albo sytuację, która do Niego zaprowadzi – mówiła Maja w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Sw