Zamknij

Maja Hyży zakochana. Gwiazda pokazała zdjęcie z nowym ukochanym

Sylwia Wamej
27.11.2019 10:09
Maja Hyży
fot. Tricolors/East News

Maja Hyży jest zakochana. 29-letnia piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie z nowym partnerem. Fani są zachwyceni uroczym zdjęciem i życzą gwieździe dużo szczęścia.

Maja Hyży jest zakochana. Pokazała nowego partnera na Instagramie

Maja Hyży jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z nowym ukochanym, okraszone hasztagiem #nothingelse. Fani są zachwyceni romantycznym zdjęciem i życzą parze szczęścia. Bardzo się cieszę ze Maju jesteś szczęśliwa, zasłużyłaś sobie w pełni na wielką miłość; szczęście bije od ciebie; bądź szczęśliwa – pisali wielbiciele 29-letniej piosenkarki. Maja Hyży na razie nie zdradziła, kim jest jej nowy wybranek i czym się zajmuje.

Maja Hyży. Byli partnerzy piosenkarki. Kim byli?

Maja Hyży do tej pory nie miała szczęścia w miłości. W 2011 roku gwiazda „X Factora” wyszła za mąż za Grzegorza Hyżego, a rok później urodziła mu bliźniaki. Niestety, ich związek nie przetrwał. Sześć lat temu artystyczna para wzięła rozwód, a Grzegorz Hyży ożenił się z dziennikarką – Agnieszką Popielewicz. Po rozstaniu z Grzegorzem Maja próbowała odnaleźć szczęście u boku dewelopera – Mateusza Wesołowskiego, jednak ich relacja również nie przetrwała. Może tym razem u boku nowego partnera Maja wreszcie znajdzie szczęście.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW