Zamknij

Maja Sablewska jest zakochana. Wiemy, kim jest jej ukochany

Sylwia Wamej
06.06.2019 12:28
Maja Sablewska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Maja Sablewska znów jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda TVN Style ma nowego chłopaka. Jej wybrankiem jest przystojny model Tomasz, którego Maja poznała przez wspólnych znajomych.

Maja Sablewska jest zakochana. Kim jest Tomasz Grabowski?

Maja Sablewska znów jest szczęśliwa. Niedawno paparazzi przyłapali gwiazdę i jej ukochanego na namiętnych pocałunkach w centrum Warszawy. Jak dowiedział się „Fakt”, chłopakiem Mai Sablewskiej jest model Tomasz Grabowski, który pochodzi z Krakowa. Maja i Tomasz spotykają się ze sobą dwa miesiące.

Maja i Tomek poznali się dwa miesiące temu na imprezie przez wspólnych znajomych ze świata mody i od razu między nimi zaiskrzyło. Teraz każdą wolną chwilę spędzają razem” – czytamy w „Fakcie”. Nowy chłopak prezenterki TVN Style ma na swoim koncie współpracę z wieloma markami modowymi. Występuje też w reklamach produktów spożywczych. Jak można wywnioskować z jego zdjęć, uwielbia modę, podobnie zresztą jak Maja Sablewska.

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski. Kiedy się rozstali?

Maja Sablewska poprzednio była związana z muzykiem Wojtkiem Mazolewskim. Choć rozstawali się i ponownie schodzili, ich związek nie przetrwał. Mazolewski układa sobie życie u boku aktorki Katarzyny Zawadzkiej. Ostatecznie Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski rozstali się w 2017 roku.

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW