Zamknij

Maja Sablewska pokazała mamę. Fani porównali ją do Eltona Johna

Sylwia Wamej
18.07.2019 15:33
Maja Sablewska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Maja Sablewska tym razem na swoim Instagramie pokazała mamę. Zdjęcie rodzicielki stylistki wywołało duże emocje na Instagramie. Fani porównali mamę Mai do brytyjskiego artysty — Eltona Johna. Dlaczego?

Maja Sablewska pokazała mamę. Podobna do.. Eltona Johna?

Maja Sablewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Często publikuje swoje zdjęcia, pozując w kusych i odsłaniających ciało stylizacjach. Ostatnio opublikowała fotografię ze swoją mamą. Zdjęcie opatrzyła pięknym i wzruszającym wpisem.

M A M A – to najpiękniejsze słowo w językach świata. To słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, miłość bezwarunkową . Każda chwila spędzona z moją piękną Mamą warta jest wszystkiego” – napisała prowadząca „Sablewskiej sposób na modę”. Pod postem nie zabrakło pozytywnych komentarzy i zachwytów nad zdjęciem.

Maja Sablewska chętnie chwali się mamą na Instagramie

Niektórzy z wielbicieli zauważyli też uderzające podobieństwo mamy Mai do... Eltona Johna. Chodzi zapewne o krótką fryzurę i okulary w stylu brytyjskiego piosenkarza. „Myślałam, że to Elton John”, „też myślałam, że to Elton John”, „te okulary w stylu Eltona - to taka zmyłka” – pisali wielbiciele stylistki.

To nie pierwszy raz, gdy stylistka pokazała swoją mamę w mediach społecznościowych. Maja Sablewska, publikując zdjęcie z okazji Dnia Mamy, w maju podkreślała, że jej mama jest silną kobietą i jej najlepszą przyjaciółką. Widać, że jest z nią bardzo zżyta.

RadioZEt.pl/ SW