Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Maja Sablewska pokazała mamę. Fani porównali ją do Eltona Johna

18.07.2019 15:33

Maja Sablewska tym razem na swoim Instagramie pokazała mamę. Zdjęcie rodzicielki stylistki wywołało duże emocje na Instagramie. Fani porównali mamę Mai do brytyjskiego artysty — Eltona Johna. Dlaczego?

Maja Sablewska fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Maja Sablewska pokazała mamę. Podobna do.. Eltona Johna?

Maja Sablewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Często publikuje swoje zdjęcia, pozując w kusych i odsłaniających ciało stylizacjach. Ostatnio opublikowała fotografię ze swoją mamą. Zdjęcie opatrzyła pięknym i wzruszającym wpisem.

M A M A – to najpiękniejsze słowo w językach świata. To słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, miłość bezwarunkową . Każda chwila spędzona z moją piękną Mamą warta jest wszystkiego” – napisała prowadząca „Sablewskiej sposób na modę”. Pod postem nie zabrakło pozytywnych komentarzy i zachwytów nad zdjęciem.

Maja Sablewska chętnie chwali się mamą na Instagramie

Niektórzy z wielbicieli zauważyli też uderzające podobieństwo mamy Mai do... Eltona Johna. Chodzi zapewne o krótką fryzurę i okulary w stylu brytyjskiego piosenkarza. „Myślałam, że to Elton John”, „też myślałam, że to Elton John”, „te okulary w stylu Eltona - to taka zmyłka” – pisali wielbiciele stylistki.

To nie pierwszy raz, gdy stylistka pokazała swoją mamę w mediach społecznościowych. Maja Sablewska, publikując zdjęcie z okazji Dnia Mamy, w maju podkreślała, że jej mama jest silną kobietą i jej najlepszą przyjaciółką. Widać, że jest z nią bardzo zżyta.

RadioZEt.pl/ SW

Oceń