Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Maja Sablewska przyznała, że przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej

14.10.2019 12:22

Maja Sablewska jeszcze niedawno nie przyznawała się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. W końcu jednak powiedziała publicznie, że w pewnym momencie przesadziła z ich ilością.

Maja Sablewska fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Maja Sablewska przyznała, że przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej

Maja Sablewska jeszcze kilka lat temu tłumaczyła, że zmiany w jej wyglądzie wynikają z diety „zmieniającej rysy twarzy”. Gwiazda miała problem z tym, żeby przyznać się do licznych zabiegów medycyny estetycznej. Stylistka i gwiazda programu „Sablewskiej sposób na modę” w końcu zdradziła, jak było naprawdę. Powiedziała, że w pewnym momencie zapędziła się z ilością zabiegów.

Jak zaczynałam robić program, chciałam ciągle wyglądać lepiej i lepiej, a tak naprawdę chciałam się po prostu lepiej czuć. Nie wiem, czy to był nałóg, ale być może tak, bo bardzo zagalopowałam się w poprawianiu pewnych rzeczy. Dopiero gdy trafiłam na odpowiednich ludzi, zaczęłam korzystać z medycyny estetycznej rozsądnie i w granicach przyzwoitości – powiedziała podczas panelu 5. urodzin jednej z klinik medycyny estetycznej.

Maja Sablewska przestrzega przed nadmiernym poprawieniem urody

Maja Sablewska przyznała, że przesadziła z poprawianiem urody i ulegała trendom.

Pobiłam rekord, jeśli chodzi o metamorfozy. Siłę, aby pomagać innym, czerpię z błędów, które sama kiedyś popełniłam. Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy – podkreśliła. Maja zaapelowała też, żeby nie dążyć za wszelką cenę do ideału.

Ważne, żeby nie dążyć za wszelką cenę do ideału, bo dążenie do ideału odczłowiecza. Wtedy nie zwracamy uwagi na takie podstawowe wartości jak miłość, prawda, szacunek i świadomość – mówiła Sablewska.

Zagłosuj

Poprawiałaś kiedyś urodę?

RadioZEt.pl/Plotek.pl/SW

Oceń