Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Maja Sablewska topless na Instagramie. Zdjęcie zaskoczyło fanów

11.07.2017 10:09

Specjalistka od wizerunku gwiazd, Maja Sablewska, przykuła uwagę internautów. Na Instagramie pojawiła się jej gorąca, rozbierana fotka. Fani są zachwyceni.

Maja Sablewska topless fot. ons.pl

Fotografka Marlena Bielińska pokazała na Instagramie zdjęcie nagiej Mai Sablewskiej. To jedno z ujęć wykonanych podczas sesji, której efekty prawdopodobnie niebawem będziemy mogli podziwiać w którymś z magazynów, na co wskazuje hashtag "Covershoot". Choć nie jest to już pierwsza taka sesja w wykonaniu Mai, to jednak fani są zdjęciem wprost zachwyceni. Komentują nie tylko atrakcyjny wygląd stylistki, ale zwracają też uwagę na jej liczne tatuaże. Na zdjęciu kobieta jest niemal naga - ma na sobie jedynie dół bielizny. Naprawdę odważnie.

"Zostańmy w łóżku" - zachęca internautów Bielińska w komentarzu pod rozbieraną fotką Sablewskiej. Co na to fani?

"Tutaj nawet tatuaże maja jakąś swoja zmysłowość...choć ogólnie za nimi nie przypadam. Maja wygląda tak zmysłowo - to światło" - komentuje jedna z internautek. Jesteście ciekawi tego zdjęcia?

W 2015 roku Maja Sablewska pozowała dla magazynu "Playboy". Ciekawe, kiedy i gdzie będzie można zobaczyć resztę fotek z powyższej sesji.

RadioZET.pl./SA

Oceń