Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Kożuchowska ma nową fryzurę. Pasuje jej?

01.06.2017 14:24

Małgorzata Kożuchowska od dłuższego czasu nosi krótką fryzurę. Dotąd prezentowała się w gładko ułożonych włosach lub przeciwnie - z zadziornym irokezem. Na jednej z ostatnich imprez wystąpiła jednak w wyraźnie odświeżonym cięciu.

Małgorzata Kożuchowska nowa fryzura fot. ons.pl

Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej, w której aktorka pojawiła się pokazie Dawida Wolińskiego, przyciągnęła uwagę fotografów. Jeszcze przed wyjściem aktorka pochwaliła się zdjęciem odświeżonego uczesania na Facebooku, co spotkało się z wieloma ciepłymi słowami internautek. "Pani Małgorzato, ja uwielbiam Panią w każdej fryzurce, a ta jest inna, ale śliczna, stylizacja doskonała. Zawsze jest Klasa, szyk, elegancja". Jak Wam się podoba to uczesanie?

All-ONS_1063028234-Malgorzata_Kozuchowska(1) fot. ons.pl

Jak widać, aktorka postawiła tym razem na mocne cieniowanie. Całość wygląda tak, jakby niesforne kosmyki były jedynie tylko trochę ułożone, tworząc artystyczny nieład. Co ciekawe, pojawiły się też komentarze, że... nowa fryzura postarza aktorkę. Ta jednak podeszła do tego z dystansem i stwierdziła, że czas przecież nie stoi.

Jak Wam się podoba?

RadioZET.pl/SA

Oceń