Zamknij

Małgorzata Kożuchowska ma nową fryzurę. Pasuje jej?

Redakcja
01.06.2017 14:24
Małgorzata Kożuchowska nowa fryzura
fot. ons.pl

Małgorzata Kożuchowska od dłuższego czasu nosi krótką fryzurę. Dotąd prezentowała się w gładko ułożonych włosach lub przeciwnie - z zadziornym irokezem. Na jednej z ostatnich imprez wystąpiła jednak w wyraźnie odświeżonym cięciu.

Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej, w której aktorka pojawiła się pokazie Dawida Wolińskiego, przyciągnęła uwagę fotografów. Jeszcze przed wyjściem aktorka pochwaliła się zdjęciem odświeżonego uczesania na Facebooku, co spotkało się z wieloma ciepłymi słowami internautek. "Pani Małgorzato, ja uwielbiam Panią w każdej fryzurce, a ta jest inna, ale śliczna, stylizacja doskonała. Zawsze jest Klasa, szyk, elegancja". Jak Wam się podoba to uczesanie?

All-ONS_1063028234-Malgorzata_Kozuchowska(1)
fot. ons.pl

Jak widać, aktorka postawiła tym razem na mocne cieniowanie. Całość wygląda tak, jakby niesforne kosmyki były jedynie tylko trochę ułożone, tworząc artystyczny nieład. Co ciekawe, pojawiły się też komentarze, że... nowa fryzura postarza aktorkę. Ta jednak podeszła do tego z dystansem i stwierdziła, że czas przecież nie stoi.

Jak Wam się podoba?

RadioZET.pl/SA