Zamknij

Małgorzata Kożuchowska na studenckim zdjęciu z Agatą Kuleszą. Fani: "Perełki"

Sylwia Wamej
11.09.2019 16:15
Małgorzata Kożuchowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z Agatą Kuleszą. Zdjęcie pochodzi ze studenckich czasów, gdy obie aktorki mieszkały i studiowały razem. Zdjęcie wywołało olbrzymie emocje wśród fanów.

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza na studenckim zdjęciu

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie na Instagramie, które wywołało mnóstwo emocji wśród jej wielbicieli. Gwiazda "Rodzinki.pl" pozuje na fotografii razem z Agatą Kuleszą, z którą wtedy wynajmowała mieszkanie. Obie aktorki w tym samym roku skończyły również Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Zdjęcie dwóch młodziutkich jeszcze studentek, które marzą, aby zostać aktorkami wywołało niemałe poruszenie.

Wśród komentujących nie zabrakło koleżanek i kolegów z branży. "O mamo" - skomentował żartobliwie Maciej Musiał. Na żart zdobył się  również Tomasz Karolak. "Czekają i myślą .....Jejku jakbym chciała zagrać z Karolakiem....Jeju" - napisał aktor.

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza mają kontakt ze sobą po latach

Fotografię skomplementowały również Anna Dereszowska i Magda Mołek. "Opowieść o Dwóch Dziewczynach, które nie bały się spełnić swoich marzeń" - napisała dziennikarka.

Po latach obie aktorki wciąż mają ze sobą kontakt i widywane są wspólnie na licznych, branżowych imprezach. Obie są w czołówce najlepszych gwiazd, które dziś mają sławę i wysoką pozycję w świecie show-biznesu.

RadiiZEt.pl/SW

Zagłosuj

Dobrze wspominasz swoje studia?

Liczba głosów: