Zamknij

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu. Fani: „Piękna, naturalna”

Sylwia Wamej
24.05.2019 15:47
Małgorzata Kożuchowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Małgorzata Kożuchowska pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała bez makijażu. Fani są pod wrażeniem naturalności aktorki, która niedawno skończyła 48 lat.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska lubi pokazywać się na Instagramie. Aktorka chętnie publikuje swoje selfie, zdjęcia z przyjaciółmi czy z podróży. Małgorzata Kożuchowska zawsze jest elegancka, świetnie ubrana i umalowana. Aktorka nie stroni również od pokazywania się w naturalnej odsłonie. Na najnowszym zdjęciu zaprezentowała się bez grama makijażu i w nowej, nieco dłuższej fryzurze. Brak makijażu, ale też dziewczęca fryzura odjęły aktorce co najmniej kilka lat. Zauważyli to również fani, którzy pod zdjęciem nie szczędzą komplementów Małgorzacie Kożuchowskiej.

Coraz więcej gwiazd pokazuje się bez makijażu

Warto podkreślić, że w kwietniu Małgorzata Kożuchowska skończyła 48 lat. Fani chwalą gwiazdę zarówno za brak makijażu, jak i nową, stylową fryzurę. „Pięknie wygląda pani bez makijażu, tak młodo”. „Świetne zdjęcie. Fajnie bez makijażu”. „Piękna, naturalna. Małgosia, super” – pisali wielbiciele. Coraz więcej gwiazd w ostatnim czasie pokazuje się w mediach społecznościowych bez makijażu, m.in. Sandra Kubicka, Joanna Koroniewska czy Olga Frycz.

Zagłosuj

Lubisz nosić makijaż?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW