Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach. Aktorka zachwyca w bikini

20.08.2019 12:52

Małgorzata Kożuchowska przebywa na wakacjach. Aktorka publikuje radosne i beztroskie zdjęcia z błogiego wypoczynku. Gwiazda zaprezentowała się też w bikini, pokazując perfekcyjną sylwetkę.

Małgorzata Kożuchowska fot. Piotr Zagiel/ East News

Małgorzata Kożuchowska zachwyca w bikini

Małgorzata Kożuchowska korzysta ze słońca i wakacji. Gwiazda przebywa z rodziną na wyspach Bahama. Aktorka dokumentuje wakacyjny wyjazd, publikując kolorowe i beztroskie zdjęcia na Instagramie. Nie zabrakło również subtelnej fotografii w bikini, które bardzo przypadło do gustu fanom aktorki.

"Ale ujęcie Małgosiu Syrena przy twoim uroku Się chowa, piękna i sexy", "człowiek idealny", "wow, wow, wow, Małgosia to ma figurkę jak nastolatka", "cudna" super zdjęcie" - pisali wielbiciele aktorki. Fotografię skomentował również Łukasz Jemioł i Dawid Woliński. "Gosia wygrałaś" - napisał projektant w komentarzu. "Super" - dodał Woliński.

Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym serialu TVN "Motyw"

Małgorzata Kożuchowska ładuje akumulatory, bo przed aktorką pracowity okres. Za kilka miesięcy zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską w nowym serialu TVN "Motyw". Aktorka zagra główną bohaterkę - Luizę. Ta postać będzie zupełnie inna, niż bohaterki, w które aktorka wcielała się w innych produkcjach.

Akcja "Motywu" skupia się wokół trójki głównych bohaterów: Luizy, Czarnej i Maksa, którzy uwikłani są w niebezpieczny, miłosny trójkąt. Łączą ich nie tylko uczucia, ale też tajemnice z przeszłości. Już w 1, odcinku "Motywu" dochodzi do zbrodni w Gdańsku, której tłem są mroczne sekrety sprzed lat.

Zagłosuj

Byłeś/ łaś już na wakacjach?

RadioZEt.pl/SW

Oceń