Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, jak czuje się jej mąż: „Walczy i jest bardzo dzielny”

Sylwia Wamej
27.09.2019 10:13
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Instagram.com/ Małgorzata Ostrowska Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska bardzo wspiera swojego męża w walce z chorobą. W najnowszym wywiadzie aktorka zdradziła, jak się czuje Paweł Królikowski. Dodała też, że rodzina daje mu bardzo dużo wsparcia i siły.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, jak czuje się jej mąż

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dzielnie wspiera swojego męża Pawła Królikowskiego, który cztery lata temu przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. W najnowszym wywiadzie dla „Faktu” gwiazda „Klanu” zdradziła, w jakim stanie jest dzisiaj Paweł Królikowski.

Rodzina staje na wysokości zdania, aby dać mu siłę – powiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowskiego w rozmowie z „Faktem”. Dodała też, że nie wiadomo, ile potrwa rehabilitacja.

Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu – powiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Paweł Królikowski opowiedział o swojej chorobie

Aktor, który wrócił do grona jurorów w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, opowiadał, że z jego zdrowiem było źle. Jak podkreślał, życie zawdzięcza świetnym specjalistom oraz żonie.

Moje zdrowie nie było okej, musiałem więc coś z tym zrobić. Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek. Okazało się, że mogę żyć – mówił w rozmowie z dziennikiem „Fakt” Paweł Królikowski.

Zagłosuj

Dbasz o swoje zdrowie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Fakt.pl/SW