Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana przez fanów. Poszło o zbyt mocny makijaż

Sylwia Wamej
04.10.2019 12:35
Małgorzata Rozenek
fot. Adam Jankowski/ East News

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym mówi o konferencji poświęconej in vitro. Internauci wytknęli jej, że użyła zbyt dużej ilości instagramowych filtrów w nagraniu. Niektórym przeszkadzał też zbyt mocny makijaż gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za mocny makijaż i instagramowe filtry

Małgorzata Rozenek to gwiazda niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Rozenek publikuje zdjęcia prywatne, w towarzystwie ukochanego Radka Majdana i synów, ale też opowiada o ważnych rzeczach. Ostatnio nagrała filmik, w którym mówi o konferencji poświęconej in vitro. Fani zarzucili jej, że mówiąc o tak ważnym temacie, powinna zrezygnować z instagramowych filtrów i zbyt mocnego makijażu. Spora część komentarzy odnosiła się właśnie do wyglądu „Perfekcyjnej”.

Więcej filtrów nie było”, „dlaczego tyle plastiku”, „Trochę to żałosne, że porusza Pani ważny temat, a tu znowu większość o makijażu, szmince, rzęsach. Może gdyby Pani choć raz naturalnie wystąpiła, bez tego »trzepotania« sztucznymi rzęsami (sorry), reklamowania czegoś przy okazji, to i odbiór byłby inny?”  piszą fani. Oczywiście spora grupa osób obroniła Małgorzatę Rozenek, tłumacząc, że wygląd nie jest ważny, tylko temat.

Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro

Małgorzata Rozenek dość często nagłaśnia temat in vitro. Sama korzystała z tej metody i uważa, że to najlepszy sposób dla kobiet, które nie mogą zajść w ciążę. Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie starała się o dziecko z Radosławem Majdanem. Jak mówiła, kolejne próby były nieskuteczne. Za pierwszym razem z Radkiem, gdy się ostatecznie nie powiodło, jakoś to przeżyliśmy. Ale za drugim było nam już naprawdę bardzo ciężko – mówiła Małgorzata Rozenek w jednym z wywiadów. Jak zapowiadała, coraz częściej rozważają z Radosławem Majdanem adopcję. Dopuszczam do siebie taką myśl, że nie uda mi się urodzić. Tyle lat starań, a nie ma efektów... – mówiła gwiazda.

Zagłosuj

Korzystasz z Instagrama?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW