Zamknij

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Ujawniono płeć dziecka i datę porodu

Patrycja Chudolińska
16.12.2019 09:11
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Prezenterka od dawna marzyła o pierwszym dziecku z Radosławem Majdanem. W końcu starania gwiazdy i piłkarza przyniosły upragniony skutek.

Małgorzata Rozenek w ciąży

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. "Perfekcyjna" i jej mąż Radosław Majdan od wielu miesięcy dzielili się informacjami o staraniach przy pomocy in vitro. Jakiś czas temu przekazali, że dają sobie szanse do końca 2019 roku. Tuż przed świętami media obiegła szczęśliwa nowina, że para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka.

- W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z wami podzielić. Dziękuje ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo cię kocham… Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze - potwierdził Radosław Majdan na Instagramie.

Małgorzata Rozenek: w którym jest miesiącu ciąży?

Małgorzata Rozenek miała już kilka nieudanych prób zapłodnienia in vitro za sobą. Przyznała przed mediami, że podczas starań dwukrotnie poroniła. Z pewnością i tym razem długo czekali przed podaniem wiadomości o ciąży. Magazyn "Party" dotarł do informacji, że gwiazda TVN jest już w czwartym miesiącu ciąży. Jej pierwsze wspólne dziecko z Radosławem Majdanem ma ponoć przyjść na świat w czerwcu 2020 roku.

Płeć dziecka Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan jest już mamą dwóch synów z poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem: 12-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza. Jak donosi magazyn "Party", tym razem gwiazda znów spodziewa się chłopca.

- Podczas jednego z badań szczęśliwi rodzicie dowiedzieli się, że będą mieli synka! To już pewne! - czytamy w magazynie.

Sama Małgorzata Rozenek nie potwierdziła jeszcze tej informacji. Fani na Instagramie gratulują jej i życzą dużo zdrowia.

Zagłosuj

Obserwujesz Małgorzatę Rozenek-Majdan na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh