Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek odpowiedziała Kindze Rusin. Takiej riposty nikt się nie spodziewał

12.09.2018 16:37

Małgorzata Rozenek po kilku godzinach milczenia odpowiedziała wreszcie na oświadczenie Kingi Rusin, w którym ta nazwała ją "wypindrzoną, sztuczną lalą". Po tych słowach spodziewać się można było ostrej wojny. Rozenek jednak zaskoczyła. Wydała tylko krótki komunikat. Sytuacja jest jednak dynamiczna: do dyskusji zdążył się już włączyć Radek Majdan, mąż "Perfekcyjnej Pani Domu", na co z kolei zareagowała sama Kinga Rusin.

Małgorzata Rozenek fot. Instagram

Małgorzata Rozenek odpowiedziała Kindze Rusin

Kilka godzin zwlekała Małgorzata Rozenek z odpowiedzią na ostre oświadczenie Kingi Rusin (pełna treść tutaj: Wojna Rusin i Rozenek). Wreszcie zdecydowała się zabrać głos. znając jednak jej wcześniejsze "przepychanki" na przykład z Kubą Wojewódzkim, można było spodziewać się mocnej reakcji. Tymczasem Małgorzata Rozenek zaskoczyła skromnym komunikatem.

"Kochani, nie oczekujcie ode mnie żadnej reakcji. Jest mi po prostu, po ludzku przykro..." - napisała.

Pod zdjęciem nadal pojawiają się krytyczne komentarze - oraz komentarze #TeamGosia. Co ciekawe, do sporu dołączyły już m.in. Olga Frycz, Magda Gessler, czy starsza córka Rusin, które wyraziły poparcie dla ostrych, choć ich zdaniem słusznych słów prowadzącej "Agenta".

Zagłosuj

Jesteś w #TeamKinga czy #TeamGosia?

Testowanie kosmetyków na zwierzętach – FAKTY i MITY

Przypomnijmy, że sprawa dotyczy tematu testowania kosmetyków na zwierzętach i związana jest z faktem, że Małgorzata Rozenek zdecydowała się zostać twarzą kosmetyków marki Avon, która znajduje się na liście marek, która nadal testują swoje wyroby na zwierzętach, przygotowanej przez organizację PETA. Najpierw Rozenek w jednym z wywiadów uderzyła w Kingę Rusin, mówiąc, że wykorzystuje miłośc do zwierząt w celach marketingowych: „Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin”. w takiej sytuacji trudno było Kindze Rusin, która od lat deklaruje poparcie dla idei cruelty-free, na takie słowa nie zareagować.

Trzeba jednak przyznać, że zrobiła to bardzo impulsywnie, a nazwanie Rozenek „wypindrzoną, sztuczną lalą” i „synonimem sztuczności i taniości” z pewnością szybko jej wybaczone nie zostanie.

AKTUALIZACJA:

Nowy komentarz Kingi Rusin:

RadioZET.pl/SA

Oceń