Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek ścięła włosy. Radosław Majdan skomentował metamorfozę ukochanej w zabawny sposób

11.10.2019 11:41

Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na ostre cięcie i mocno skróciła włosy. Jak metamorfozę ukochanej skomentował Radosław Majdan?

Małgorzata Rozenek fot. Viphoto/ East News

Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła fryzurę. Zmianę skomentował Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na ostre cięcie i mocno skróciła włosy. Małgorzata Rozenek wybrała modnego wśród gwiazd "boba". Metamorfozą pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Gwiazda zamieściła serię zdjęć, na których pokazała nową fryzurę. Fani pytali Małgorzatę Rozenek o reakcję Radosława Majdana na nową fryzurę. Mąż gwiazdy skomentował metamorfozę Rozenek w zabawny sposób. "Mówi, że w tych krótkich wyglądam jak mała dziewczynka" - napisała Małgorzata Rozenek.

Fani jednogłośnie stwierdzili, że Małgorzata Rozenek wygląda lepiej w nowej fryzurze. "Lepiej, fryz odmładza o dziesięć lat", "super", "bomba", "najlepsza fryzura ever", "pasuje pani bardzo" - pisali fani.

Małgorzata Rozenek. Jaką dietę stosuje?

Małgorzata Rozenek-Majdan to gwiazda, która lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Rozenek może pochwalić się też idealną figurą. Gwiazda zdrowo się odżywia i jak mówiła w jednym z wywiadów, od kilku lat nie je mięsa.

Nie jem mięsa kilka lat. Moje dzieci i Radosław też nie. Na początku było mu trudno to sobie wyobrazić, ale wtedy zaproponowałam, żeby dał sobie dwa tygodnie na próbę. Po tygodniu stwierdził, że nie ma już potrzeby jedzenia mięsa” - powiedziała w rozmowie z portalem Myfitness.pl. „A kiedy Radosław marzy o klasycznym polskim obiedzie przygotowuję mu ziemniaczki, mizerię i boczniaki panierowane a la schabowy” - dodała.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do fryzjera?

RadioZEt.pl/SW

Oceń