Zamknij

Małgorzata Rozenek pierwszy raz skomentowała ciążę. Zdradziła, jak się teraz czuje

Patrycja Chudolińska
16.12.2019 14:02
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Jako pierwszy wiadomość o stanie gwiazdy TVN przekazał jej mąż Radosław Majdan. Teraz sama celebrytka postanowiła skomentować pojawiające się w mediach informacje.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka. Będzie to pierwsze potomstwo z jej związku z piłkarzem Radosławem Majdanem. Gwiazda TVN ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa - Stanisława i Tadeusza. Starania o kolejne dziecko były dla pary bardzo trudne. "Perfekcyjna" i jej mąż od wielu miesięcy korzystali z metody in vitro, jednak nie dawało to pożądanego rezultatu. Ostatecznie wyznaczyli termin zakończenia dalszych prób na koniec 2019 roku. Zaledwie dwa tygodnie przed jego upłynięciem Radosław Majdan potwierdził wiadomość o ciąży żony.

- Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham - podkreślił piłkarz we wpisie na Instagramie.

Teraz o swojej ciąży postanowiła opowiedzieć przyszła mama.

Małgorzata Rozenek zabrała głos na Instagramie

Małgorzata zamieściła na Instagramie krótki wpis, w którym dziękuje za wszystkie życzenia i słowa gratulacji. Zdradziła również, że dla jej rodziny jest to wyjątkowy czas, a ona sama już odczuwa niektóre objawy ciąży.

- Takie piękne rzeczy wczoraj się działy, kiedy spałam. Ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie. To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata @r_majdan zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom. Dziękuje #IRA że mamy w Was tak wspaniałych przyjaciół. Czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają - napisała.

Jak donosi magazyn "Party", termin porodu zaplanowany jest na czerwiec 2020 roku. Informatorzy mediów podają, że Małgorzata i Radek poznali już płeć dziecka - ponoć ma to byś kolejny chłopiec.

RadioZET.pl/PCh