Zamknij

Małgorzata Rozenek świętuje trzecią rocznicę ślubu.Opublikowała zdjęcia z uroczystości

Sylwia Wamej
10.09.2019 11:38
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwa u boku Radosława Majdana. Małżeństwo obchodzi właśnie trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcia z uroczystości.

Małgorzata Rozenek świętuje trzecią rocznicę ślubu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są zgranym i kochającym się małżeństwem. Gwiazda TVN uwielbia pokazywać swojego męża w mediach społecznościowych. Na Instagramie wyglądają na idealną rodzinę, która uwielbia spędzać ze sobą czas. Małgorzata Rozenek zafundowała swoim fanom kolejne rodzinne zdjęcie, tym razem ze ślubu. Gwiazda postanowiła powspominać tamten wyjątkowy czas i opublikowała kilka zdjęć z uroczystości. W komentarzach nie zabrakło zachwytów fanów, w tym Ewy Chodakowskiej, która skomentowała zdjęcie, używając żartobliwego pseudonimu Majdanów – „pysiule”.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Kiedy się pobrali?

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan pobrali się 10 września 2016 roku. Ich ślub odbył się w willi w Konstancinie. W ten wyjątkowy dzień Małgorzata Rozenek miała na sobie suknię ślubną projektu Ewy Minge. Na uroczystości ślubnej pojawiła się cała plejada gwiazd. Bawili się m.in. Ewa Chodakowska, Rinke Rooyens, Leszek Stanek i Tomasz Iwan. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło również synów Małgorzaty Rozenek – Stasia i Tadeusza.

W jednym z wywiadów Radosław Majdan wspominał, że na ślubie nie mógł powstrzymać drżącego głosu.

Głos drżał, bo mówiąc do osoby, którą kochasz, z którą spędzisz całe swoje życie, mając świadomość, że to jest ten moment, który jest tego początkiem to oczywiście, że są emocje. Patrząc swojej żonie w oczy, jest to niesamowita chwila – mówił Radosław Majdan.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW