Zamknij

Małgorzata Rozenek w pierwszej ciążowej sesji. Czerwoną sukienką podkreśliła brzuszek

Patrycja Chudolińska
20.12.2019 11:05
Małgorzata Rozenek w pierwszej ciążowej sesji. Czerwoną sukienką podkreśliła brzuszek

Małgorzata Rozenek już w przyszłym roku powita swoje pierwsze dziecko z mężem Radosławem Majdanem. Gwiazda dość długo ukrywała swój wyjątkowy stan. Teraz zdecydowała się pokazać pierwsze zdjęcie z ciążowej sesji.

Małgorzata Rozenek w ciąży

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Gwiazda od jakiegoś czasu ukrywała swój stan pod luźnymi bluzami i szerokimi swetrami.

- Nasz przypadek nie był prosty, wymagał niestandardowe podejścia, cierpliwości i jak się okazało czasu - opisała swoje przejścia z metodą in vitro.

Teraz jednak, gdy wiadomość o kolejnym dziecku w rodzinie Majdanów została potwierdzona, "Perfekcyjna" postanowiła podkreślić zaokrąglony brzuszek na sesji zdjęciowej.

Małgorzata Rozenek pokazała brzuszek

Małgorzata Rozenek długo walczyła o kolejne dziecko. W jednym z wywiadów przyznała, że dwukrotnie poroniła. Ostateczny termin zakończenia prób in vitro ustalili z mężem na koniec grudnia 2019 roku. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie i teraz wiadomo, że małżeństwo Majdanów oczekuje wspólnego dziecka.

Małgorzata Rozenek coraz częściej pokazuje zdjęcia i nagrania, na których widoczny jest brzuszek. Teraz opublikowała na InstaStory fotkę z najnowszej świątecznej sesji. Obcisła czerwona sukienka mocno podkreśla krągłości. Widać, że ciąża służy Małgosi.

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/m_rozenek
Zagłosuj

Obserwujesz Małgorzatę Rozenek-Majdan na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh