Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek wreszcie odpowiada na plotki o jej ciąży

18.08.2017 13:20

Od pewnego czasu pojawiają się w sieci pogłoski o tym, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Gwiazda została zapytana o to wprost, a jej odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Rozenek ciąża fot. ons.pl

W mediach już głośno na temat planowanego przyjęcia z okazji rocznicy ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, na które podobno zaprosić mają aż 200 gości, ale duże zainteresowanie wzbudzają tez pojawiające się co jakiś czas plotki o ciąży celebrytki. Teraz Rozenek została o to zapytana wprost. Dokładniej mówiąc, potwierdziła, że te plotki, to tylko plotki i z rzeczywistością (przynajmniej w tej chwili) nie mają nic wspólnego. Zapytana o to, czy nie ma już dość słuchania o tym, odpowiedziała:

- Bardzo chciałabym być w ciąży i to jest temat, od którego nie uciekam. Ale za każdym razem, kiedy to słyszę, myślę sobie: Boże, czy ja tak bardzo przytyłam? Odbieram to tak, że ludzie dobrze mi życzą, że życzą nam tego dziecka. Uważam, że byłoby to wspaniałe dopełnienie naszego związku. Czy się uda? Nie wiem. Życie jest takie, że nie możemy tego planować, ale absolutnie nie uciekam od tego pomysłu - mówi gwiazda w wywiadzie dla Newseria Lifestyle.

Widać zatem, że fani plotek i ploteczek z domu Majdanów będą musieli skupić się na planowanej rocznicy ślubu - za bagatela pół miliona złotych. Na pewno będzie o czym rozmawiać, kiedy pojawią się kolejne szczegóły wielkiego przedsięwzięcia.

RadioZET.pl/

Oceń