Zamknij

Małgorzata Rozenek wywołała burzę nowymi zdjęciami. Pokazała za dużo?

Sylwia Wamej
05.07.2019 12:03
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Rozenek należy do gwiazd, które bardzo lubią pokazywać swoje życie w mediach społecznościowych. Obecność na Instagramie to też dobra okazja, aby zareklamować produkty zaprzyjaźnionych marek. W najnowszym wpisie Małgorzata Rozenek chciała zaprezentować biżuterię, jednak fani zwrócili uwagę na coś zupełnie innego.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się naszyjnikiem i biustem na zdjęciu

Małgorzata Rozenek chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie. Oprócz zdjęć, na których pozuje z ukochanym Radosławem Majdanem i synami, nie brakuje też postów reklamowych. W ostatnim wpisie gwiazda chciała wypromować naszyjniki jednej z marek. Choć łańcuszki zostały wyeksponowane, bardziej od biżuterii uwagę zwracał pokaźny dekolt w wyciętym podkoszulku „Perfekcyjnej Pani Domu”.

Małgorzata Rozenek: Fani podzieleni pod ostatnim zdjęciem gwiazdy

Część fanów nie zwróciła uwagi na biust Rozenek, jednak nie zabrakło też krytycznych głosów wielbicieli gwiazdy. „Ten giga biust to istna masakra”, „fajne.. chodzi o łańcuszek, czy cycki?” – kpili fani. Męska część fanów Małgorzaty Rozenek była jednak zachwycona. „Wszyscy patrzą na pistolet, a ja podziwiam coś piękniejszego”, „a kto tu na pistolet patrzy” – pisali internauci. Być może gorącymi fotkami Rozenek chciała zapewnić sobie, a przy okazji marce większy rozgłos. W końcu kto jak kto, ale Małgorzata Rozenek lubi wprowadzać do swoich mediów społecznościowych odrobinę prowokacji.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW