Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek wywołała burzę nowymi zdjęciami. Pokazała za dużo?

05.07.2019 12:03

Małgorzata Rozenek należy do gwiazd, które bardzo lubią pokazywać swoje życie w mediach społecznościowych. Obecność na Instagramie to też dobra okazja, aby zareklamować produkty zaprzyjaźnionych marek. W najnowszym wpisie Małgorzata Rozenek chciała zaprezentować biżuterię, jednak fani zwrócili uwagę na coś zupełnie innego.

Małgorzata Rozenek fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Rozenek pochwaliła się naszyjnikiem i biustem na zdjęciu

Małgorzata Rozenek chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie. Oprócz zdjęć, na których pozuje z ukochanym Radosławem Majdanem i synami, nie brakuje też postów reklamowych. W ostatnim wpisie gwiazda chciała wypromować naszyjniki jednej z marek. Choć łańcuszki zostały wyeksponowane, bardziej od biżuterii uwagę zwracał pokaźny dekolt w wyciętym podkoszulku „Perfekcyjnej Pani Domu”.

Małgorzata Rozenek: Fani podzieleni pod ostatnim zdjęciem gwiazdy

Część fanów nie zwróciła uwagi na biust Rozenek, jednak nie zabrakło też krytycznych głosów wielbicieli gwiazdy. „Ten giga biust to istna masakra”, „fajne.. chodzi o łańcuszek, czy cycki?” – kpili fani. Męska część fanów Małgorzaty Rozenek była jednak zachwycona. „Wszyscy patrzą na pistolet, a ja podziwiam coś piękniejszego”, „a kto tu na pistolet patrzy” – pisali internauci. Być może gorącymi fotkami Rozenek chciała zapewnić sobie, a przy okazji marce większy rozgłos. W końcu kto jak kto, ale Małgorzata Rozenek lubi wprowadzać do swoich mediów społecznościowych odrobinę prowokacji.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń