Zamknij

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę. Opłakuje pożar katedry Notre Dame, prezentując się w drogiej stylizacji

Sylwia Wamej
17.04.2019 10:27
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram.com/ Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nieźle podpadła swoim fanom. Gwiazda opublikowała wpis na Instagramie, w którym ubolewa nad pożarem katedry Notre Dame. Nie dodała jednak zdjęć płonącego budynku, a fotki w drogiej stylizacji. Małgorzata Rozenek została skrytykowana przez fanów.

Małgorzata Rozenek opłakuje Notre Dame, prezentując drogą stylizację

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Gwiazda śladem swoich kolegów po fachu również odniosła się do pożaru katedry Notre Dame. Małgorzata Rozenek opublikowała post, w którym napisała:

„Od wczoraj świat wstrzymał oddech. Pożar katedry Notre Dame w Paryżu przypomniał nam jak ważne jest dziedzictwo kulturalne świata. Bardzo żałuje, że nie zdążyłam pokazać synom jej piękna” – napisała gwiazda. Rozenek okrasiła wpis dwoma zdjęciami w drogich i modnych stylizacjach. Nie zapomniała też oznaczyć w poście marek. Jej wpis spotkał się z krytyką fanów, którzy uważają, że treść i zdjęcia kompletnie do siebie nie pasują.

Internauci krytykują Małgorzatę Rozenek

„Piszę o tragicznym pożarze w katedrze Notre Dame, ale wrzucam fotki w nowej stylizacji... Jakież to spójne...” – zadrwiła fanka. „Przewijam sobie instagram, patrzę Gosia rozenek wrzuciła nowe fotki, czytam opis i co? Kosmos. Co ma piernik do wiatraka? Może ja za mało światowa jestem ze nie potrafię połączyć tragedii związanej z pożarem dziedzictwa kulturowego z nowa stylizacja pani Małgorzaty? Bardzo bym prosiła o oświecenie bo coś mi tu nie gra” – dodała inna.

„Serio? To jest stosowne zdjęcie do takich wydarzeń? Smutny świat”, „Ale przypal nie ma to jak własny lans w obiekcie tragedii w tle” – pisali fani.

Niestety komentarzy internautów jest więcej. Na razie Małgorzata Rozenek nie odniosła się w żaden sposób do krytycznych wpisów.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW