Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek zdradziła, jaką stosuje dietę: "Dzień zaczynam od wypicia wody z cytryną"

01.02.2019 17:11

Małgorzata Rozenek może pochwalić się nienaganną figurą. Gwiazda "Perfekcyjnej Pani Domu" jakiś czas temu przeszła na dietę wegetariańską. Z jadłospisu ograniczyła też nabiał i wyeliminowała przetworzony cukier. Na swojej stronie internetowej ukochana Radka Majdana zdradziła, jak wygląda obecnie jej dieta.

Małgorzata Rozenek zdradziła, jaką stosuje dietę: "Dzień zaczynam od wypicia wody z cytryną" fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Dieta Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek to celebrytka, której figury może pozazdrościć niejedna koleżanka z branży show-biznesu. Bardzo ważne miejsce w jej stylu życia zajmuje odpowiednie odżywianie się. Rozenek jakiś czas temu przestała jeść mięso.  Swoim fanom zdradziła szczegóły diety, z której korzysta.

 – Jakiś czas temu przeszłam na wegetarianizm. Decyzja ta wynikała ze świadomości tego, jaki wpływ ma zła dieta na moje zdrowie.  Gdy zaczęłam mówić publicznie o tym, że nie jem mięsa, wiele osób zaczęło zadawać pytania: Jak? Dlaczego? Po co? W poniższym artykule przedstawiam Wam najważniejsze aspekty związane z niejedzeniem mięsa. W kolejnym artykule przybliżę Wam tematykę związaną z wykluczeniem z codziennej diety cukru – napisała Rozenek na stronie rozenekmajdan.com

Małgorzata Rozenek oprócz ograniczenia nabiału wyeliminowała również cukier. Zauważyła też, że przejście na wegetarianizm odbiło się korzystnie na kondycji cery oraz włosów. Celebrytka podzieliła się również sekretami swojej diety z pozostałymi internautkami.

Zobacz teżMałgorzata Rozenek oferuje fanom milion złotych. Wystarczy coś udowodnić

Małgorzata Rozenek: szczegóły diety. Co je i pije?

Małgorzata dzień rozpoczyna od szklanki wody z cytryną. W ciągu dnia wypija ok.  2 litrów wody dziennie. Jeżeli pije kawę, to tylko z mlekiem roślinnym. W chłodniejszych miesiącach pije korzenną herbatę i ciepłą wodę z imbirem i cytryną. Po godzinie 18-tej Rozenek stara się nie jeść owoców, a ostatni posiłek je ok 19-tej. W jej codziennym jadłospisie znalazły się też m.in. warzywne i owocowe koktajle, sałatki z tofu i pełnoziarniste tosty z awokado.

RadioZET.pl/Pudelek.pl/rozenekmajdan.com/SW

Oceń