Zamknij

Małgorzata Socha coraz szczuplejsza. Fani: „Boska figura”

Sylwia Wamej
01.08.2019 14:10
Małgorzata Socha
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Małgorzata Socha w bardzo szybkim tempie wróciła do figury sprzed ciąży. Gwiazda na ostatnim zdjęciu wygląda olśniewająco. Co jest tajemnicą perfekcyjnej figury Małgorzaty Sochy?

Małgorzata Socha coraz chudsza. Fani są pod wrażeniem

Małgorzata Socha niecały rok temu została mamą trzeciego dziecka — synka Stasia. Aktorka stopniowo wracała do formy, natomiast na jednym z najnowszych zdjęć prezentuje się doskonale. Małgorzata Socha opublikowała niedawno fotografię w czerwonej sukience, która uwydatniła wszystkie jej atuty. Kreacja marki Bizuu odsłoniła zgrabne ramiona i nogi aktorki. W komentarzach posypały się komplementy od fanów. „Pięknie”, „boska ta figura”, „Chudniesz w oczach” – to tylko niektóre z komplementów fanów.

Gwiazda „Przyjaciółek” dość ciężko pracowała, aby uzyskać taką figurę. Znana aktorka wracała do formy stopniowo, a małymi sukcesami dzieliła się na swoim Instagramie. Brała udział w obozach Anny Lewandowskiej i treningach. Nie stroniła też od różnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Małgorzata Socha: Dzieci są dla niej najważniejsze

Jednak to i tak dzieci są dla Małgorzaty Sochy najważniejsze. „Macierzyństwo daje Ci to piękne poczucie, że już zawsze będziesz komuś potrzebna. Jest czymś takim, że jeżeli tego nie dotkniesz, nie przeżyjesz sama, trudno to sobie wyobrazić. Nieważne, ile by się książek przeczytało, jak intensywnie o tym myślało i przygotowywało, rzeczywistość zawsze przerasta teorię. Ja się śmieję, że to jest trochę tak, jak z bombą z opóźnionym zapłonem, która wybucha. Jednak każde kolejne macierzyństwo jest łatwiejsze. Już nie poruszasz się po omacku w temacie, który jest dla Ciebie kompletnie obcy. Na początku, faktycznie, jest bardzo dużo pułapek, wpadek i osób, które dobrze Ci życzą, dając tysiąc różnych rad. Ale najlepiej chyba słuchać własnego serca, patrząc na swoje dziecko. Wtedy znajduje się swoje rozwiązania: najprostsze i najlepsze. Każda z nas jest inna, każde dziecko jest inne, każda rodzina jest inna, każdy ma inny styl bycia i życia, więc nie ma jednej reguły na to, żeby być dobrym rodzicem. Ważne jest jedno: przede wszystkim mieć na to czas” – mówiła Małgorzata Socha w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Sw