Zamknij

Małgorzata Socha pochwaliła się brzuchem po trzech ciążach. Fani: "Kobieta rakieta"

Sylwia Wamej
11.12.2019 17:08
Małgorzata Socha
fot. Instagram.com/ Małgorzata Socha

Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci: dwóch córeczek - Zosi i Basi i synka Stasia. Gwiazda intensywnie trenuje, a efektami ćwiczeń chwali się na Instagramie. Ostatnio zagościła na okładce "Women's Health", na której zaprezentowała zgrabne ciało.

Małgorzata Socha pokazała płaski brzuch na okładce magazynu

Małgorzata Socha rok temu przywitała na świecie trzecie dziecko - synka Stasia. Aktorka szybko wróciła do formy, dzięki intensywnym treningom na siłowni, diecie i bieganiu. Gwiazda "Przyjaciółek" i mama trójki dzieci chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z treningów, prezentując coraz to szczuplejszą sylwetką. Tym razem Małgorzata Socha pokazała się na okładce magazynu "Women's Health", gdzie pochwaliła się płaskim brzuchem.

Małgorzata Socha opowiedziała o sposobie na piękną sylwetkę

Aktorka opowiedziała m.in. o tym, jak wracała do formy po ciąży. Zdradziła również swój sposób na piękną sylwetkę. Na instagramowym profilu magazynu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów, komplementujących najnowszą sesję z udziałem Małgorzaty Sochy. "Przepiękna sesja", "piękna ta okładka" - piszą fani.

Małgorzata Socha to gwiazda, która nie odpuszcza, jeżeli chodzi o treningi. Biega, ćwiczy na siłowni, a jej ulubioną metodą na ćwiczenia jest ta opracowana przez Tracy Anderson. Aktorka ćwiczy sześć razy w tygodniu.  Bardzo ważna jest również dieta. Aktorka przyznała, że unika alkoholu oraz glutenu. Zmniejszyła też ilość węglowodanów. Dieta Małgorzaty Sochy jest bogata w ryby, kasze oraz warzywa.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW