Zamknij

Małgorzata Socha pokazała mamę. Wzięły razem udział w reklamie biżuterii

Sylwia Wamej
25.04.2019 09:41
Małgorzata Socha
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Socha bardzo rzadko pokazywała swoją mamę w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła wyjątek. Złożyły się na to urodziny 39-letniej aktorki oraz wspólna sesja zdjęciowa dla biżuteryjnej marki.

Małgorzata Socha we wspólnej sesji z mamą

Małgorzata Socha na co dzień jest zabieganą mamą trójki dzieci, która łączy domowe obowiązki z zawodowymi. Gwiazda ostatnio mogła chwilę odpocząć i świętować 39. urodziny. Obchodziła je w gronie najbliższych, m.in. mamy. Obie panie wzięły udział we wspólnej sesji zdjęciowej dla marki Apart, której Małgorzata Socha jest ambasadorką.

"Świętowanie urodzin z tą wspaniałą kobietą to prawdziwa przyjemność. Przed Wami efekty sesji dla @bizuteriaapart z moją najkochańszą Mamą" - napisała aktorka na Instagramie.

Sesja wyszła kobieco i bardzo naturalnie. Docenili to fani gwiazdy, którzy jak zwykle nie zawiedli w komentarzach. "Piękne kobiety", jaka mama, taka córka" - pisali. 

Małgorzata Socha: jak dba o formę?

Jakiś czas temu Małgorzata Socha zdradziła, w jaki sposób doszła do formy po ostatniej ciąży. Gwiazda nie ukrywa, że dużo ćwiczy. Korzysta m.in. z ćwiczeń Anny Lewandowskiej, ale również stara się zdrowo odżywiać.  Dba też o ciało, wykonując zabiegi odchudzające.

Zagłosuj

Lubisz nosić biżuterię?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW