Zamknij

Małgorzata Socha pokazała męża na Instagramie. Pochwaliła się też jego sukcesem

Sylwia Wamej
04.11.2019 11:24
Małgorzata Socha
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Małgorzata Socha bardzo rzadko pokazuje swojego męża na Instagramie. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała fotografię ukochanego – Krzysztofa Wiśniewskiego. Pochwaliła się też sukcesem męża.

Małgorzata Socha pokazała zdjęcia męża. Pochwaliła się jego sukcesem

Małgorzata Socha, choć na Instagramie pokazuje rodzinne chwile, rzadko możemy ją zobaczyć razem z ukochanym mężem – Krzysztofem Wiśniewskim. Aktorka zrobiła wyjątek i opublikowała fotografię w towarzystwie ukochanego. Powód jest bardzo ważny dla aktorki, ponieważ jej małżonek po raz trzeci wystartował w New York Marathon. Aktorka pokazała zdjęcie z tegorocznego maratonu w Nowym Jorku oraz z dwóch pozostałych.

Za każdym razem gwiazda wspiera ukochanego i towarzyszy mu podczas maratonu. Pod wpisem i zdjęciami aktorki pojawiło się mnóstwo gratulacji, m.in. od Natalii Kukulskiej oraz Anny Lewandowskiej. Mordeczki kochane! Dzielni sportowcy z piękną perspektywą nie tylko w tle.. – napisała piosenkarka. Komentarze zostawiły też koleżanki z branży – Anna Dereszowska i Katarzyna Zielińska.

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski: Jak się poznali?

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski poznali się w 1996 roku na wakacjach w Darłówku. Gwiazda miała wtedy 16 lat, a starszy o trzy lata Krzysztof pracował jako ratownik. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Po 12 latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu. Para od początku planowała dzieci. Są rodzicami wesołej trójki: Stasia, Basi i Zosi. Jak powiedziała Małgorzata Socha w rozmowie z „Twoim Stylem”, zawsze może liczyć na swojego męża. Mam nawet powiedzenie: Umiesz liczyć? Licz na Wiśniewskiego!. To on pilnuje spraw finansowych i tego, żeby rachunki były zapłacone na czas – mówiła. Mąż aktorki – Krzysztof Wiśniewski jest spoza świata show-biznesu. Z zawodu jest inżynierem.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW