Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Socha pokazała męża na Instagramie. Pochwaliła się też jego sukcesem

04.11.2019 11:24

Małgorzata Socha bardzo rzadko pokazuje swojego męża na Instagramie. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała fotografię ukochanego – Krzysztofa Wiśniewskiego. Pochwaliła się też sukcesem męża.

Małgorzata Socha fot. Mateusz Jagielski/ East News

Małgorzata Socha pokazała zdjęcia męża. Pochwaliła się jego sukcesem

Małgorzata Socha, choć na Instagramie pokazuje rodzinne chwile, rzadko możemy ją zobaczyć razem z ukochanym mężem – Krzysztofem Wiśniewskim. Aktorka zrobiła wyjątek i opublikowała fotografię w towarzystwie ukochanego. Powód jest bardzo ważny dla aktorki, ponieważ jej małżonek po raz trzeci wystartował w New York Marathon. Aktorka pokazała zdjęcie z tegorocznego maratonu w Nowym Jorku oraz z dwóch pozostałych.

Za każdym razem gwiazda wspiera ukochanego i towarzyszy mu podczas maratonu. Pod wpisem i zdjęciami aktorki pojawiło się mnóstwo gratulacji, m.in. od Natalii Kukulskiej oraz Anny Lewandowskiej. Mordeczki kochane! Dzielni sportowcy z piękną perspektywą nie tylko w tle.. – napisała piosenkarka. Komentarze zostawiły też koleżanki z branży – Anna Dereszowska i Katarzyna Zielińska.

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski: Jak się poznali?

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski poznali się w 1996 roku na wakacjach w Darłówku. Gwiazda miała wtedy 16 lat, a starszy o trzy lata Krzysztof pracował jako ratownik. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Po 12 latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu. Para od początku planowała dzieci. Są rodzicami wesołej trójki: Stasia, Basi i Zosi. Jak powiedziała Małgorzata Socha w rozmowie z „Twoim Stylem”, zawsze może liczyć na swojego męża. Mam nawet powiedzenie: Umiesz liczyć? Licz na Wiśniewskiego!. To on pilnuje spraw finansowych i tego, żeby rachunki były zapłacone na czas – mówiła. Mąż aktorki – Krzysztof Wiśniewski jest spoza świata show-biznesu. Z zawodu jest inżynierem.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń