Zamknij

Małgorzata Socha pokazała synka. Ale wyrósł [FOTO]

Sylwia Wamej
04.12.2019 10:31
Małgorzata Socha
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Socha, choć jest zapracowana, każdą wolną chwilę spędza ze swoimi pociechami. Ostatnio 39-letnia gwiazda pochwaliła się zdjęciem rocznego synka – Stasia. Malec jest przeuroczy i rośnie jak na drożdżach.

Małgorzata Socha pokazała synka. Staś jest uroczy

Małgorzata Socha jest mamą 6-letniej Zosi, 2-letniej Basi i rocznego Stasia. Gwiazda „Przyjaciółek” jest bardzo zabiegana, ale każdą wolną chwilę spędza ze swoimi pociechami. Małgorzata Socha rzadko pokazuje zdjęcia najmłodszego dziecka – synka Stasia, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Socha pokazała swoim fanom, jak się bawi z synkiem.

Nowa paczka przyjaciół w pełnym składzie. To dopiero rozgadana ekipa! Żywe dyskusje między tą czwórką a Stasiem toczą się już od rana - na ten moment Leniwiec wygrywa argumentami, ale Łoś jako oręż wyciągnął swoją nową piosenkę... Jestem bardzo ciekawa jak skończy się ta debata – napisała aktorka.

Fani zachwyceni synkiem Małgorzaty Sochy

Choć Małgorzata Socha nie pokazała twarzy chłopca, widać, że Staś bardzo urósł. Fani są również zachwyceni ślicznymi blond włosami chłopca. Jakie urocze zdjęcie; ślicznie; Stasiu cudowny; słodziak – pisali wielbiciele gwiazdy.

Małgorzata Socha w jednym z wywiadów zdradziła, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Oczywiście wybrałabym dom. Może to dlatego, że tak jestem wychowana. Moja mama zawsze nas stawiała na pierwszym miejscu i to procentuje w życiu. Ja nie mam żadnych deficytów miłości, niczego nie muszę sobie rekompensować. Dlatego jestem taka, jaka jestem, i to buduje człowieka na start w dorosłość – powiedziała gwiazda w rozmowie z magazynem „Viva”.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW