Zamknij

Małgorzata Socha w bikini. Pochwaliła się płaskim brzuchem po trzech ciążach

Sylwia Wamej
26.09.2019 10:15
Małgorzata Socha
fot. Instagram.com/Małgorzata Socha

Małgorzata Socha wybrała się ostatnio na krótkie wakacje do Hiszpanii. Nawet na urlopie gwiazda ćwiczy i biega. Ostatnio pochwaliła się idealnym, płaskim brzuchem. Fani zazdroszczą aktorce takiej formy po trzech ciążach.

Małgorzata Socha pochwaliła się płaskim brzuchem

Małgorzata Socha wybrała się z rodziną do Hiszpanii. Aktorka dokumentuje swój wypoczynek na Instagramie i nawet będąc na wakacjach, ćwiczy i biega. Ostatnio zaprezentowała się w bikini i pokazała szczupłe ciało oraz płaski brzuch. Fani są zachwyceni świetną formą aktorki, tym bardziej, że Małgorzata Socha urodziła trójkę dzieci. Nic dziwnego, że pod zdjęciem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Ale forma", "szacunek. Wiem, ile to pracy", "super figura, ślicznie", "jakie ciało" - pisali wielbiciele gwiazdy "Przyjaciółek".

Rzeczywiście, aktorka włożyła wiele pracy w to, aby osiągnąć taką figurę. Na jej Instagramie bardzo często goszczą zdjęcia z treningów czy joggingów. Aktorka oczywiście dba o dietę i korzysta czasem z zabiegów odchudzających. Jednak nie jest jedną z tych fit mam, które przesadzają z odchudzaniem.

Małgorzata Socha: Najważniejsze są dla niej dzieci

Dla Małgorzaty Sochy najważniejsze są dzieci: córeczki Basia i Zosia oraz synek Jaś, który przyszedł na świat rok temu.

"Macierzyństwo daje Ci to piękne poczucie, że już zawsze będziesz komuś potrzebna. Jest czymś takim, że jeżeli tego nie dotkniesz, nie przeżyjesz sama, trudno to sobie wyobrazić. Nieważne, ile by się książek przeczytało, jak intensywnie o tym myślało i przygotowywało, rzeczywistość zawsze przerasta teorię. Ja się śmieję, że to jest trochę tak, jak z bombą z opóźnionym zapłonem, która wybucha. Jednak każde kolejne macierzyństwo jest łatwiejsze. Już nie poruszasz się po omacku w temacie, który jest dla Ciebie kompletnie obcy. Na początku, faktycznie, jest bardzo dużo pułapek, wpadek i osób, które dobrze Ci życzą, dając tysiąc różnych rad. Ale najlepiej chyba słuchać własnego serca, patrząc na swoje dziecko. Wtedy znajduje się swoje rozwiązania: najprostsze i najlepsze. Każda z nas jest inna, każde dziecko jest inne, każda rodzina jest inna, każdy ma inny styl bycia i życia, więc nie ma jednej reguły na to, żeby być dobrym rodzicem. Ważne jest jedno: przede wszystkim mieć na to czas" - mówiła Małgorzata Socha w rozmowie z Kasią Burzyńską.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW