Zamknij

Małgosia i Paweł z „Rolnik szuka żony” świętują 1. rocznicę ślubu. Pokazali romantyczne zdjęcia

Sylwia Wamej
30.09.2019 13:02
"Rolnik szuka żony"
fot. Instagram.com/ rolnik w szpilkach

Małgosia i Paweł z „Rolnik szuka żony” świętują 1. rocznicę ślubu. Z tej okazji Małgosia podzieliła się romantycznymi zdjęciami ze ślubu na Instagramie.

Małgosia i Paweł świętują rocznicę ślubu

Małgosia i Paweł z „Rolnik szuka żony” świętują pierwszą rocznicę ślubu. Na profilu Małgosi Borysewicz pojawiło się kilka zdjęć ze ślubu. Rok – podpisała krótko zdjęcie rolniczka. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komentarzy fanów, którzy życzą dużo szczęścia i miłości parze. Małgosia i Paweł poznali się w 4. edycji „Rolnik szuka żony”. 28 września 2018 roku para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w obecności rodziny i przyjaciół.

„Rolnik szuka żony”: Kto jest razem po programie?

Na ślubie Małgosi i Pawła nie mogło oczywiście zabraknąć prowadzącej „Rolnik szuka żony” – Marty Manowskiej, która nie ukrywała dumy i wzruszenia. W lutym tego roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary – synek Ryszard. „Rolnik szuka żony” to program, który połączył już kilka par, które wzięły ślub i doczekały się dzieci. Wśród nich są m.in. Agnieszka i Robert Filichowscy, Małgosia i Paweł Borysewiczowie oraz Ania i Grzegorz Bardowscy, którzy czekają na przyjście na świat drugiego dziecka – córeczki.

RadioZEt.pl/SW