Zamknij

Małgosia z „Rolnik szuka żony” wróciła do wagi sprzed ciąży i schudła 20 kilogramów. Jak to zrobiła?

Sylwia Wamej
15.07.2019 09:53
Małgorzata Borysiewicz
fot. Instagram.com/ Rolnik w szpilkach

Małgorzata Borysewicz z „Rolnik szuka żony” pochwaliła się w mediach społecznościowych, że udało się jej wrócić do figury sprzed ciąży i schudła 20 kilogramów. Zdradziła swoim fanom, jak to zrobiła.

Małgosia z „Rolnik szuka żony” wróciła do formy sprzed ciąży. Schudła 20 kilogramów

Małgorzata Borysewicz jest szczęśliwą, świeżo upieczoną mamą synka Rysia. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” chętnie dzieli się z fanami rodzinnymi zdjęciami, na których pozuje w towarzystwie męża i synka. Na jej Instagramie nie brakuje też kobiecych nowinek, dotyczących na przykład diet. Ostatnio Małgosia pochwaliła się na swoim Insta Stories, że od jakiegoś czasu jest na specjalnej diecie, która pomogła jej zrzucić zbędne kilogramy po ciąży. Choć Małgosia prowadzi zdrowy tryb życia, zrezygnowanie z pewnych produktów było dla niej nie lada wyrzeczeniem. Jednak udało się i zrzuciła 20 kilogramów.

„W ciąży przytyłam równe 20 kilogramów. W chwili obecnej wróciłam do wagi sprzed ciąży. Dalszą dietę stosuje dlatego, że chciałabym jeszcze dwa kilogramy schudnąć i przywrócić dawną proporcję” – podkreśliła Małgosia.

Małgosia i Paweł poznali się w 4. edycji „Rolnik szuka żony”

Małgosia i Paweł poznali się na planie 4. edycji „Rolnik szuka żony”. Po programie wzięli ślub, a owocem ich miłości jest synek Ryszard, który przyszedł na świat w lutym tego roku. Widać, że macierzyństwo służy Małgosi, a ona spełnia się w roli żony i mamy.

Zagłosuj

Oglądasz programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW