Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marc Jacobs wziął ślub. Po czterech latach związku wyszedł za mąż za swojego partnera

08.04.2019 11:52

Marc Jacobs zmienił swój stan cywilny. Projektant i jego partner Char Defrancesco pobrali się po czterech latach związku. Uroczystość weselna odbyła się w miniony weekend w Nowym Jorku. Na imprezie nie zabrakło gwiazd i osobowości ze świata mody.

Marc Jacobs wziął ślub fot. Instagram.com/ Marc Jacobs

Marc Jacobs wyszedł za mąż

Marc Jacobs ustatkował się po czterech latach związku z Charem Defrancesco. Przyjęcie weselne odbyło się na nowojorskim Manhattanie w restauracji The Grill. Na imprezie ślubnej 55-letniego projektanta bawili się m.in. modelka Kaia Gerber, piosenkarka Rita Ora i redaktor naczelna amerykańskiego „Vogue'a” – Anna Wintour. Nie mogło zabraknąć również supermodelek – Kate Moss, Naomi Campbell czy Heleny Christensen.

marc_1 fot. Instagram.com/ Marc Jacobs

55-letni projektant podzielił się radosną nowiną ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. Jacobs opublikował zdjęcie obrączek zaprojektowanych przez Fabio Zembernardiego. Jak przystało na ludzi mody, projektant i jego ukochany mieli na sobie perfekcyjne stylizacje. Projektant zaprezentował się w garniturze i jasnej koszuli. Eleganckie zestawienie uzupełnił torebką Chanel. Z kolei jego partner Char Defrancesco postawił na zieloną, welurową marynarkę.

Char Defrancesco. Kim jest mąż Marca Jacobsa?

Świeżo upieczony mąż Marca Jacobsa, Char Defrancesco, to były model i założyciel firmy produkującej świeczki Get Lit by Char. W kwietniu 2018 roku projektant oświadczył się swojemu ukochanemu w jednym z fast foodów. To miejsce jest nieprzypadkowe, ponieważ co roku Char świętuje tam swoje urodziny. Zaręczynom towarzyszył flash mob. Marc Jacobs i Char Defrancesco po ślubie planują przenieść się do nowego domu, który zakupili niedaleko Nowego Jorku.

Zagłosuj

Lubisz chodzić na wesela?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW

Oceń