Zamknij

Marc Jacobs wziął ślub. Po czterech latach związku wyszedł za mąż za swojego partnera

Sylwia Wamej
08.04.2019 11:52
Marc Jacobs wziął ślub
fot. Instagram.com/ Marc Jacobs

Marc Jacobs zmienił swój stan cywilny. Projektant i jego partner Char Defrancesco pobrali się po czterech latach związku. Uroczystość weselna odbyła się w miniony weekend w Nowym Jorku. Na imprezie nie zabrakło gwiazd i osobowości ze świata mody.

Marc Jacobs wyszedł za mąż

Marc Jacobs ustatkował się po czterech latach związku z Charem Defrancesco. Przyjęcie weselne odbyło się na nowojorskim Manhattanie w restauracji The Grill. Na imprezie ślubnej 55-letniego projektanta bawili się m.in. modelka Kaia Gerber, piosenkarka Rita Ora i redaktor naczelna amerykańskiego „Vogue'a” – Anna Wintour. Nie mogło zabraknąć również supermodelek – Kate Moss, Naomi Campbell czy Heleny Christensen.

marc_1
fot. Instagram.com/ Marc Jacobs

55-letni projektant podzielił się radosną nowiną ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. Jacobs opublikował zdjęcie obrączek zaprojektowanych przez Fabio Zembernardiego. Jak przystało na ludzi mody, projektant i jego ukochany mieli na sobie perfekcyjne stylizacje. Projektant zaprezentował się w garniturze i jasnej koszuli. Eleganckie zestawienie uzupełnił torebką Chanel. Z kolei jego partner Char Defrancesco postawił na zieloną, welurową marynarkę.

Char Defrancesco. Kim jest mąż Marca Jacobsa?

Świeżo upieczony mąż Marca Jacobsa, Char Defrancesco, to były model i założyciel firmy produkującej świeczki Get Lit by Char. W kwietniu 2018 roku projektant oświadczył się swojemu ukochanemu w jednym z fast foodów. To miejsce jest nieprzypadkowe, ponieważ co roku Char świętuje tam swoje urodziny. Zaręczynom towarzyszył flash mob. Marc Jacobs i Char Defrancesco po ślubie planują przenieść się do nowego domu, który zakupili niedaleko Nowego Jorku.

Zagłosuj

Lubisz chodzić na wesela?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW