Zamknij

Marcel Sabat ożenił się. Gwiazdor "M jak miłość" i "Komisarza Alexa" poślubił swoją wybrankę

Sylwia Wamej
22.07.2019 16:08
Marcel Sabat
fot. Tricolors/ East News

Marcel Sabat, którego publiczność kojarzy z takich seriali, jak m.in. "M jak miłość" i "Komisarz Alex" i filmów, jak m.in. "Kamienie na szaniec" wziął ślub. Jego wybranką jest Natalia Filipczuk, z którą aktor spotyka się od 2016 roku.

Marcel Sabat wziął ślub. Zdjęciami pochwalił się na Instagramie

Marcel Sabat, którego widzowie kojarzą z wielu ról oraz z programu "Twoja Twarz Brzmi znajomo" ożenił się. Gwiazdor poślubił piękną Natalię Filipczuk, z którą związany jest od 2016 roku. 30-letni aktor opublikował na swoim Instagramie zdjęcia oraz wideo z uroczystości, która odbyła się w Sopocie. Jego fani mogli podejrzeć, jakie obrączki wybrali państwo młodzi, oraz jak wyglądał ich pierwszy taniec. Na InstaStories pojawiły się też radosne filmiki z poprawin oraz fotografia, na której pozuje ze świeżo upieczoną żoną.

"Kocham Cię Natalio Sabat.To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Chcieliśmy podziękować wszystkim Gościom, którzy byli z nami podczas tej uroczystości. Najbardziej dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za to, że włożyli trud w nasze wychowanie i dają nam niesamowite wsparcie" - napisał Marcel Sabat w mediach społecznościowych.

Marcel Sabat w wywiadzie dla Newseria.pl podkreślał, że Natalia jest tą jedyną kobietą, z którą chce spędzić resztę życia. 

"Jesteśmy szczęśliwie zakochani. Poznaliśmy się w towarzystwie, wyhaczyłem Natalię sokolim wzrokiem. Trochę czasu mi to zajęło. Chcę być z Natalią do końca życia - powiedział w rozmowie z Newserią.

Marcel Sabat: Kim jest 30-letni aktor?

Marcel Sabat na swoim koncie ma role w takich produkcjach, jak m.in. "1920. Wojna i miłość", "Nieulotne", "Kamienie na szaniec", "Komisarz Alex", "Kamerdyner" oraz "Ślad". Jesienią 2017 roku wziął udział w ósmej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Za wygraną drugiego odcinka programu, w którym wcielił się w rolę Amandy Lear, otrzymał czek w wysokości 10 tys. zł, który przekazał na Fundację „Zdążyć z pomocą” na rzecz Bartosza Sarana.

Zagłosuj

Lubisz chodzić na wesela?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW